reklama

Překvapte je!

Překvapte je!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Originální dětské dárky s garancí skvělé ceny od Aukro+.
                                            
Rádi se podělíme o tipy na vánoční dárky, které u vašich dětí sklidí zaručený úspěch.  Navíc máme i řešení předvánočního stresu - letos dárky nakupte z pohodlí domova na internetu. Z letošní nabídky českých internetových obchodů nás zaujaly vánoční dárky z obchodního portálu Aukro.cz, kde můžete nově nakupovat i bez registrace.

Prvním vánočním tipem ohromíte všechny malé dobrodruhy: tajemný svět Ninjago  přináší další výzvu-souboj dobra a zla nikdy nekončí. Nová hra Ninjago 2509 Obrana Draka Země přenese všechny malé dobrodruhy do Jeskyní beznaděje, kde na ně číhá nebezpečí v podobě Draka Země, který chrlí kamení. Obstojí i v tomto souboji? Dobrodružnou hrou od Lega, která má všechny předpoklady stát se hitem letošních Vánoc, koupíte na Aukru za 719 Kč.

Čím potěšit malé slečny? Kombinace šperků a Hello Kitty je to pravé. Na Aukru můžete koupit soupravu Hello Kitty složenou z hodinek, prstýnku a řetízku s přívěskem za 890 Kč. Další dárek, který udělá radost každé malé slečně, je zaručeně Barbie. Doporučujeme Barbie ze speciální kolekce H2O design studio za 549 Kč. S touto novinkou od Mattelu se z každé slečny může stát módní designérka, stačí přidat do návrhářských potřeb vodu a pak jen sprejovat, razítkovat a kreslit přímo na Barbie modely.

Všechny hračky najdete na obchodním portále Aukro.cz u garantovaných prodejců Aukro+. Nákupem u prodejců Aukro+ získáte garanci nejlepší ceny, maté také jistotu rychlého dodání zboží. Samozřejmostí je i možnost vrácení zboží.
Pro další inspiraci na vánoční dárky doporučujeme navštívit Aukro.cz.

 

Autorka knihy Zbořeno: Některé demolice v Praze byly bolestné, Transgas byl zjevení | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama