reklama

Knihu pod stromeček? A dokonce se slevou

Nevíte, čím potěšit své blízké pod stromečkem? Nahlédněte s námi do akčních letáků - tentokrát se zaměříme na knihy

Foto: sxc

Kniha vaše blízké pod stromečkem jistě potěší. Přinášíme vám tipy na knihy z akčních letáků.

Nabídka Interspar

Interspar ve svém letáku, který platí až do Štědrého dne, nabízí knihu 2000 rad pro zahrádkáře. V obsáhlé zahrádkářské příručce najdete přesný návod, co kdy na zahradě dělat. Ale nejen to, kniha je plná dobrých nápadů a inspirujících rad pro každého pěstitele. Pořídíte ji za 149 korun.

Zvídavé čtenáře potěší 100 největších divů přírody. Neobyčejnou cestu pěti kontinenty světa vám přiblíží více než 200 krásných fotografií s textem o přírodě a zvířatech. Knihu koupíte za 499 korun.

Bylinkový receptář vás provede pozoruhodným světem léčivých rostlin. Poznáte možnosti jejich využití v nejstarších dobách i v současné lidové medicíně. Pořídíte ji za 349 korun.

Nejmenší ocení knihu pohádek: Aladin, Alenka v říši divů, Šípková Růženka. Stojí 69 korun.

Albert

Řetězec Albert nabízí v akčním letáku platném do 27. prosince knihu 5000 zajímavostí o světě kolem nás, která odpoví dětem na řadu otázek o vesmíru, Zemi a jejích obyvatelích i o světě, který nás obklopuje. Koupíte za 199 korun.

Děti se také mohou vzdělat díky knize Angličtina pro nejmenší, kterou pořídíte za 149 korun.

Nejmenší potěší knížka Bagry a traktory s jednoduchým poučným textem doplněným hezkými ilustracemi. Stojí 99 korun.

Obrazová publikace Skvosty Evropy, jejímž autorem je Milan Holeček, zahrnuje všechny evropské památky zařazené do Seznamu UNESCO do roku 2009. Evropa je vymezována geograficky, proto neobsahuje lokality z asijské části Ruska, z Turecka či ze zámořských území evropských zemí (například Grónska), ani ze zemí geograficky náležících k Asii (například Kypru).

Dětskou knihu Školák Kája Mařík od Felixe Hájka koupíte za 199 korun.

 

 

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama