reklama

Taneční koberec nabízí zábavu, ale i dřinu

Taneční podložka může být originálním dárkem pro děti. Určitě se pobaví a přitom si zacvičí

Foto: Žena

Mezi nejlepší taneční podložky na českém trhu patří zatím X-PAD PROFI Version Dance Pad. Je podporována taneční hrou PlayDance, která je momentálně nejprodávanější hrou v českém jazyce. Proč nepořídit dětem vánoční dárek, který je potěší a zároveň je donutí zábavnou formou cvičit a hýbat se.

U tohoto modelu se dá říci, že jde o nejvyšší třídu v nabídce. Jedná se o český produkt. Je určený úplným začátečníkům tanečních her, ale také poslouží pokročilejším hráčům, kteří si mohou zlepšovat svou úroveň na náročnějších a rychlejších skladbách.

Podložka je vyrobená z tvrzeného molitanu, který nejen chrání klouby proti otřesům, ale také prodlužuje životnost snímačů. Povrch je opatřen protiskluzovým materiál a ani tanec na boso není překážkou. Podložka podporuje počítače typu PC a MAC. Z operačních systému lze použít MS Windows a Linux. Software pro Apple je možné stáhnout zdarma z Internetu. Pomocí přiloženého editoru lze ošipkovat jakoukoliv skladbu ve formátu wav nebo mp3. Vybrat si mohou tanečníci z několika her: StepMania, DWI, ITG, Dancing Stage a mnoho dalších.

Již zmiňovaná hra PlayDance je kompletně v češtině a může ji hrát až osm hráčů zároveň. Pořídit ji můžete za tisíc osm set korun v e-shopech. Manipulace s podložkou je velmi snadná. Dá se složit do malé krabice a uklidit do skříně. Taneční koberec je možné složit na rozměr 35x43x25. 

Autorka knihy Zbořeno: Některé demolice v Praze byly bolestné, Transgas byl zjevení | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama