reklama

Lucie Borhyová se potýkala se stalkerem. Celebrity obtěžují i neurvalí fanoušci

Sláva s sebou nese kromě jiného i stinné stránky. Jednou z nich je možnost, že se na celebritu upne labilní jedinec, který ji začne pronásledovat.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Minulý týden v rozhovoru pro eXtra.cz naznačila Lucie Borhyová, že její popularita má i svou odvrácenou stránku. "Mít fanoušky je určitě fajn, když napíšou, že by chtěli podpis, fotku s věnováním nebo se s vámi chtějí vyfotit, setkat se s vámi," pochvalovala si populární moderátorka svou fanouškovskou základnu.

Těší se převážně z pozitivních reakcí na svou osobu, ale najdou se i výjimky potvrzující pravidlo. "Je to hezké mít pevný základ svého fanklubu, to je příjemné, ale pak jsou samozřejmě i fanoušci, že už je to trošku za hranou, což už je potom nepříjemné," uvedla. Současně přiznala, že ne všechny zkušenosti jsou veskrze pozitivní. "Ano, mám i ty negativní, dokonce je jedna věc i v řešení policie," prozradila s tím, že je to už starší záležitost a radši by to dál nerozváděla.

Je možné, že referovala ke stejné situaci jako v roce 2019, kdy si zahrála ve videoklipu s výstižným názvem Stalker od kapely Botox. "Občas se takové věci i ve skutečnosti naskytly, naštěstí jen krátkodobě. Měla jsem přidělenou ochranku. Nikdo to nevěděl. Chvílemi jsem měla strach," prozradila tehdy.

Lucie Borhyová každopádně není jediná, kdo se s nebezpečným pronásledováním setkal. Podívejte se do galerie na celebrity, které se musely potýkat se stalkery.

reklama
reklama
reklama