reklama

Stalker Kate Mossové putuje do vězení za dvojnásobnou vraždu. Ubodal své rodiče

Nepříjemné vzpomínky musel v modelce Kate Mossové vyvolat soud, který proběhl v úterý v Bristolu. Tam se k zavraždění obou svých rodičů doznal muž, který ji před lety pronásledoval a měl soudní zákaz se k ní přiblížit.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

William Warrington v minulosti nechával před domem modelky Kate Mossové různé předměty, například lahev šampaňského, dort, umělé i pravé slunečnice či helmu z II. světové války, v níž byl ukrytý výhružný vzkaz. Modelka proto před třemi roky požádala soud, aby muži úředně zakázal se k ní přiblížit. Úřady jí vyhověly.

V té době nemohl nikdo tušit, že to nejhorší, čeho je Warrington schopný, teprve přijde. Tento týden se u soudu doznal k tomu, že ubodal své rodiče. K vraždám došlo letos v březnu, kdy William Warrington odešel z léčebny, kam byl umístěný, protože nožem napadl svého spolubydlícího.

Kate Mossová každopádně není jediná, kdo s nebezpečným pronásledováním setkal. Podívejte se do galerie na celebrity, které se musely potýkat se stalkery.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama