reklama

V Ano, šéfe navštívíme svět kouzel a čarodějnic

V dalším dílu pořadu Ano, šéfe! se Zdeněk vyděsí čarodějnického prostředí. Bude přeměněn na křečka?

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich | Foto: TV Prima

Do restaurace Simsalabim zavítá Zdeněk Pohlreich už v dalším díle pořadu Ano, šéfe! Plzeňská restaurace vypadá svým stylem jako čarodějné doupě. Kromě jídla na talíři se to v temném prostoru hemží kouzelnickými rekvizitami, pavouky a hady. Saxánu v podání samotného velkého šéfa uslyšíme už tento čtvrtek ve 21.20 na televizi Prima.

Šéfovi dojde, že je něco špatně už v momentě, kdy v lokále sedí sám. Tržby se mladému majiteli posouvají k červeným číslům. Během krátké doby se musí personál postarat o totální změnu interiéru. Uvidíme, jak s tím vším zakouzlí. Sponzorský dar zajišťuje zkušená hospodyňka maminka, která svého syna drží nad vodou. Neochota celé prostředí Simsalabim změnit, se šíří rychlostí blesku. Kuchařské umění Zděňkovi nepřijde tak marné, ale po odstranění rekvizit, by mohli hosté zkoumat i kvalitu jídla.

Nejlepším kuchařem z týmu je ale maminka majitele, která do restaurace moc nechodí, ale za to je ochotná vše dotovat šestimístnou cifrou. Se svými zkušenostmi je na tom lépe než dohromady celý personál. Majitel Tomáš se snaží ušlý zisk vytlačit z automatů, které nedávno pořídil, ale to u Zdeňka tvrdě narazí. Po těžké práci restaurace ve finále prokoukne a vše vypadá optimističtěji. Při změně názvu padají návrhy jako Kontraverze či Nostalgie. Naštěstí konkurz vyhraje jednoduché a čisté jméno Rozmarýn. Při zátěžovém dni do restaurace nedorazí kuchaři, protože mají plné ruce práce s tím, aby se dostali  z těžké kocoviny.

Již tento čtvrtek na Primě v pořadu Ano, šéfe! se dozvíme, zda restaurace v Plzni dostane poslední hvězdičku, kterou Šéf na území České republiky rozdá. Nejspíš budou muset zasáhnout vyšší síly a kouzelnické umění.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama