reklama

Zdeněk Pohlreich se vrací za gril!

Prima Family spouští další šérii úspěšného pořadu o grilování Šéf na grilu!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich | Foto: TV Prima

Jistě si pamatujete, jak se Zdeněk Pohlreich v pořadu Šéf na grilu snažil naučit český národ grilovat se ctí a kvalitní jídlo, které dobře vypadá, ale hlavně výborně chutná.

Prima family spouští druhou sérii pořadu Šéf na grilu. Pořad o grilování můžete sledovat každé pondělí večer. Nechte se inspirovat a předveďte svým přátelům, že dokážete připravit fantastické jídlo na grilu. Připravte grily, začíná letní párty se Zdeňkem Pohlreichem a jeho recepty.

Šéf na grilu se vrací

Dobroty, které voní kouřem jsou na dohled. Zdeněk Pohlreich se vrací na Prima family, aby předvedl své kuchařské umění v oblasti grilování. S grilovacím nářadím vám předvede, jak na to. Poradí pár  tipů a zaručených triků. Během pořadu vám pomůže s výběrem surovin a mas. Lidé v České republice rádi přehánějí a kombinují moc ingrediencí. Šéf vám předvede, jak vařit jednoduše a chutně. Zdeněk Pohlreich si pro vás připravil celou řadu výtečných receptů, které doprovodí svým peprným vtipem.

Na co se můžete těšit?

V druhé sérii vám Zdeněk Pohlreich představí oblíbené recepty a nápady. V každém díle se naučíte několik dobrot, kdy alespoň jedna z nich vás překvapí v tom, že jde připravit na grilu. Zdeňka Pohlreicha baví vařit pro někoho, proto se můžete těšit na zajímavé hosty. Mezi vzácnou návštěvou Zdeněk přivítá Václava Vydru, Barbobu Polákovou, skladatele Petra Hapku, ale také Šéfovi kamarádi a kolegové kuchaři.

V prvním díle si pochutnáte na dobrém hovězím hamburgeru, klasickém steaku z roštěnce, který bude vonět po rozmarýnu, oreganu a tymiánu a na závěr si spolu se Šéfem můžete připravit vegetariánský kebab s feta sýrem, rajčaty a olivami s domácím pestem.

Kdy a kde?

Pořad Šéf na grilu můžete sledovat každé pondělí ve 21:20 hodin na Prima Family. Zdeněk Pohlreich připravuje zároveň další kuchařku o grilování Šéf na grilu II, která vyjde souběžně se zahájením vysílání pořadu Šéf na grilu. Zdeněk Pohlreich vás naučí chutné grilované pokrmy celkem šest pondělních večerů na Prima family.

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama