reklama

Restauraci U Zběhlíka navštíví pořad Ano, Šéfe!

Restauraci U Zběhlíka navštíví Zdeněk Pohlreich a uvidíme, zda nastaví správný proces, a zda rodinný klan získá nálepku

Foto: Žena

V další epizodě pořadu Ano, šéfe! se podíváme do Resaturace U Zběhlíka. Vše se tváří jako bychom byli v pohádce, ale realita je jiná. Majitel Pavel Kuře má největšího konkurenta ve svém bratrovi. Rodinná firma, ve které spolu denně tráví dvacet hodin otec, matka i dvě dcery, potřebuje od Zdeňka Pohlreicha pomoc. Už v dalším díle 27. října na Primě se dozvíme, kterak velký Šéf s jitrnicí zabojoval.

Obec Čistá leží poblíž Litomyšle. Navštívíme malý rodinný penzion s restaurací. Majitel si kvůli nedostatku financí nemůže dovolit platit personál. S firmou mu tedy pomáhá rodina. Jako vyučený nástrojař velí s manželkou kuchyni. Jediný, kdo má vzdělání z oboru je dcera Kristýna.

Proč se nedaří tak pracovité a milé rodině? Určitě je třeba zvýšit ceny, radí nekompromisně Zdeněk Pohlreich. Opět se ukáže, že plný lokál v kuchyni nezvládají obsloužit. Na řadu příjde i propagace pomocí místního rozhlasu, který si osobně velký Šéfkuchař vyzkouší. Záchranou pro podnik by měla být možnost vylovit si čerstvého pstruha přímo z potoka.

Uvidíme, zda restaurace získá nálepku po tom, co Zděňka učili, jak se má správně zašpejlit jitrnice. Již tento čtvrtek ve 21.20 na Primě se diváci dozvědí, jak se městský floutek Šéf Pohlreich může v kuchyni přiučit něčemu novému.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama