reklama

Alternativní medicína

Alternativní medicína je úplně jiný druh léčby než na jaký jsme ať už u chřipky, rýmy, angíny, vysokého tlaku, potence nebo vážnějších nemocí jako je rakovina a další.Tento druh medicíny nemusí dělat vystudovaný lékař nebo medik, nýbrž tak zvaný léčitel s patřičným zasvěcením do tohoto oboru, léčitel na rozdíl od doktora není zodpovědný za následné účinky stanovené léčby.
Zatím co u klasického lékaře obdržíte recept kdy si v lékárně máte vyzvednout antibiotika, paralen a jiné chemické léky naproti tomu léčitel se vás snaží léčit jak po psychické stránce tak i fyzické. Léčba je zcela na přírodní bázi. Léčí vás bylinky, masáže, různá dechová cvičení, mastě, jóga, dalo by se říci že alternativní medicína zahrnuje bezpočetně mnoho způsobů léčení, považují se za ně všechny, které se nepoužívají v klasické medicíně.

Návštěva u doktora probíhá většinou tak že si vás nejdříve poslechne, zeptá se s čím jste přišli, jak dlouho vás to bolí popřípadě se zeptá na teplotu, změří tlak, předepíše léky nebo vás vyšle někam na další vyšetření.
U alternativního léčitele návštěva probíhá úplně jiným způsobem. Popovídá si s vámi o problémech co vás trápí a co by mohly vyvolat vaši nemoc a poté dá návrh léčby.
Nic z toho co vám léčitel dá, předepíše, doporučí není hrazeno pojišťovnami, vše si klient včetně návštěvy u něj hradí sám.Cenová hladina se u každého léčitele liší.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama