reklama

Jak se léčit přírodně? Ptejte se odborníka on-line!

Už máte dost prášků, často protichůdných rad doktorů a všudypřítomné chemie? Zkuste se léčit přírodně - základem je strava. Poradí vám náš odborník!

Foto: Profimedia.cz

Už máte dost prášků, často protichůdných rad doktorů a všudypřítomné chemie? Zkuste se léčit přírodně - základem je strava. Jak? Poraďte se s naším odborníkem!

Přírodní léčba není žádné bylinkaření ani zaříkávání, a dokonce už vůbec záhadné alternativní přístupy, které stojí v protikladu proti klasické medicíně. Naopak - přece se říká, že lékař léčí, příroda uzdravuje!

Pošlete dotaz!

Jak se vyhnout nemocem, doktorům, farmaceutickým výrobcům a být zdráv? Na vaše potíže se zdravím se ptejte Ing. Stanislava Mottla. Hostem naší redakce bude ve čtvrtek 10. května od 13 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. On-line rozhovor potrvá cca 60 minut. Své dotazy můžete začít posílat v předstihu už nyní.

Ing. Stanislav Mottl se zásadami zdravé výživy a přírodní prevence řídí již desítky let, mj. po revoluci v Praze založil jednu z prvních jídelen zdravé výživy a byl spoluzakladatelem institutu zabývajícího se přírodní a homeopatickou léčbou. V této souvislosti se také zabývá výrobou přírodních nápojů a potravinových doplňků. 

Jak položit otázku?

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborníci zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro on-line rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se, prosím, pomocí tlačítka VŠECHNY POLOŽENÉ DOTAZY dole pod článkem podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď také pro sebe.

Náš odborník

Stanislav Mottl vystudoval techniku, ale působí v oblasti zdravé stravy a zdraví vůbec. Sám k tomu říká:

Po konci komunismu jsem náhodou koupil sadu přípravků pro čištění těla a předpoklad byl, po dobu užívání asi 1 měsíc, jíst zeleninu. Když jsem to zaplatil, tak jsem to dodržoval a byl jsem velmi překvapen lepší kondicí a skvěle jsem se cítil.

To mne přivedlo k tomu, že jsem udělal v centru Prahy jídelnu zdravé výživy Green bar, který byl velmi populární svým sortimentem.

Později jsem s jedním doktorem, tvůrcem přírodních léčebných postupů, založil institut, který léčil přírodní a homeopatickou léčbou, kdy strava byla jedním z předpokladů úspěšné léčby. Výsledky byly vynikající a já, jakožto laik, jsem sledoval nezaujatým pohledem vliv na stovky pacientů.

Tím jsem pochopil a ověřil si, že strava je základním předpokladem zdraví a pak byl jen krok k výrobě různých produktů pro zdraví jako kombucha a různé potravinové doplňky z hub, různých kořenů apod.

Poznal jsem, že jakákoli chemikálie v potravě je špatná a protože je téměř nemožné se jim vyhnout, vytvořil jsem produkty bez chemikálií a takové, které podporují čištění organismu.


Syn vrbětické oběti: Otcova smrt možná nebyla zbytečná. Ti, kdo by měli mluvit, mlčí | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama