reklama

Kupujete doplňky stravy? Máme pro vás slevu

Chcete posílit imunitu? Zkuste potravinové doplňky společnonsti GS. Máme pro vás slevu

Foto: Jaroslav Jiřička

Pokud se chystáte na nákup potravinových doplňků, zkuste využít slevy. Zdravotní pojišťovna Metal Aliance se rozhodla přispívat! Zakoupit můžeme vitamíny na klouby nebo přípravky pro krásné a zdravé vlasy.

V sychravém počasí se vyplatí k běžnému stravování dokupovat potravinové doplňky. Kromě posílení kloubů musíme dodávat vitamíny pokožce, nehtům a vlasům. Péče o tělo je v dnešní uspěchané době složitější. Dopřejte si luxus v podobě kvalitních vitamínů a hýčkejte své tělo.

Nechte platit svou pojišťovnu

V letošním roce se společnost Green - Swan rozhodla spolupracovat se zdravotní pojišťovnou Metal Aliance. Pro své klienty připravili zvýhodněné nákupy potravinových doplňku prostřednictvím internetového obchodu.

Na co se společnost GS specializuje?

Můžeme si koupit volně prodejné přípravky, které posílí organismus a pomohou s některými nemocemi. V obchodech najdeme přípravky pro samoléčbu prostaty, imunity, prokrvení, přípravky pro ženy, spánek, opalování, srdce, cholesterol, zažívání a luxusní kosmetiku.

Kde a jak ušetřím peníze?

Na stránkách www.mojeprevence.cz v sekcí "Firemní partner" zadáme kód ve tvaru: ZPMA217. Díky tomuto kódu se zaregistrujeme a staneme členem GS klubu. Oproti standardní nabídce si pak můžeme objednávat zboží s minimální slevou až 15 procent.

Co všechno můžu zobat?

Pro posílení imunity si můžeme na stránkách objednat například GS ProPreven. Posiluje obranyschopnost a jde o správnou volbu v období chřipek a nachlazení. Třicet tablet zakoupíme za 109 korun.  

Pokud vašeho partnera trápí prostata, darujte mu GS Triomen Quattro. Šedesát tablet pořídíte za 186 korun. Usnadňuje močení a všeobecně zlepšuje sexuální život.

Přejete si klidný spánek? Vyzkoušejte GS Dormina Rapid. 40 tablet za 176 korun zaručí rychlejší a příjemnější usínání. Během noci budete spát klidně a ráno se probudíte odpočatí.

Pro ty, které v tomto studeném období trápí močové cesty, jsou připravené tablety GS Brusinky Akut. Za cenu 262 korun se zbavíte nepříjemného pálení při močení, a tím se vyhnete stresu, který předcházel vaši cestu na toaletu.

 

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama