reklama

BOOM! Neuvěřitelný objem řas jako mrknutím oka!

Jste připravena na mega obrovské řasy? BOOM! Vytvořte si neuvěřitelně objemné řasy jedním mrknutím oka s novou řasenkou Big & Beautiful BOOM od Astor!

Foto: astorcosmetics.com

Doporučená maloobchodní cena:

Řasenka Big & Beautiful BOOM!
219 Kč

Jste připravena na mega obrovské řasy? BOOM! Vytvořte si neuvěřitelně objemné řasy jedním mrknutím oka s novou řasenkou Big & Beautiful BOOM od Astor! Ve vaší kabelce nemůže chybět!

V koupelnách i dámských kabelkách se skví hned několik sympaticky útlých předmětů, s jejichž použitím se žena dokáže proměnit během několika vteřin. Z unavené, ještě rozespalé "obyčejné" ženy se během několika vteřin stane vnadná sexy samice, s rudými rty, dokonalým make upem a hlavně... Hustýmy, dlouhými, nepřehlédnutelnými řasami!

Co k tomu potřebujete?

Řasenku Big & Beautiful BOOM! Ta díky jedinečnému kartáčku a unikátnímu krémovému složení zaručí 10x větší objem jako lusknutím prstů. Vaše řasy budou vypadat nádherně plné již při prvním nanesení. Kdyby uměl pohled zabíjet, vaše bohaté řasy by byly smrtelné.

Heidi představuje novou řasenku

Heidi Klum miluje smyslný pohled svůdných řas, které umí vykouzlit řasenka Big & Beautiful BOOM!. Supermodelka, televizní moderátorka a designérka, která se stala zároveň i tváří a uměleckou ředitelkou značky Astor, říká: "Pokud jde o řasy, nikdy nejsou dost husté! Pro svoje řasy chci maximální objem již při první vrstvě, což je důvod, proč jsem tolik nadšená z řasenky Big & Beautiful BOOM!." Vytvoření kouzelně objemných řas, které dodávají mým očím vražedný pohled, mi tak zabere jen chvilku. Buďte jako Heidi!

Super objemový kartáček & složení

Dokonale husté a odvážné řasy si nyní lehce vykouzlíte díky jedinečnému kartáčku. Řasenka Big & Beautiful BOOM! představuje dosud největší kartáček od Astor.

  1. Jehož super dlouhé štětinky zachytí a pokryjí barvou každou řasu 3x rychleji, zároveň je oddělí a nezanechají žádné žmolky.
  2. Tento exkluzivní kartáček vám zajistí nekonečně svůdný vzhled již při první aplikaci - na každé oka postačí pouze jedna vrstva a není potřeba dalšího nanášení.
  3. Unikátní  krémové   složení  řasenky vám zajistí jednoduchou aplikaci.
  4. Dalšími  benefity Big & Beautiful BOOM! jsou kolagen a rostlinný vosk, které budou vaše řasy posilovat a hýčkat po celý den.

Heidi Klum dodává:

"Řasenka Big & Beautiful Boom! vám díky extra velkému kartáčku vytvoří okamžitý objem už po jedné aplikaci a bez žmolků. A jelikož je kartáček na konci lehce zúžený, můžete si precizně nalíčit řasy po celé ploše."

Luxusní balení!

Řasenka Big & Beautiful Boom! nemá vliv jen na řasy, ale také na vaši kabelku. Nyní s sebou nosíte skutečnou zbraň krásy! Řasenka se představuje v metalicky lesklém zlatém obalu, který je zářivým, luxusním kouskem. Výrazná grafika přes celé balení podtrhuje neuvěřitelný objem. Tato řasenka nemůže zůstat bez povšimnutí!

Heidi Klum uvádí: "Miluji luxusní balení řasenky Big & Beautiful BOOM! - je to designérský chic kousek.  Stále ho nosím ve své kabelce - je to mé tajemství pro maxi objemné řasy." 

Zdroj:  www.astorcosmetics.cz

Lipovská: Dvořák o můj život neusiluje, porušuje ale zákon a není dobrým ředitelem ČT | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama