reklama

Hubnutí bez blbnutí? S humorem to jde lépe

Právě vyšla humoristická kniha o hubnutí a dietách od Igora Bukovského

Foto: Profimedia.cz

Kniha Hubnutí bez blbnutí s podtitulem Pravdy a lži o dietách a detoxikaci vyšla česky v roce 2009. Autorem je slovenský lékař Igor Bukovský, který se specializuje na otázky výživy. Žije a pracuje v Bratislavě. Z jeho předchozích šesti knih se staly bestsellery, celkem se jich v Česku a na Slovensku prodalo přes šest set tisíc výtisků. Za knihu Návod na přežití pro muže z roku 2007 obdržel cenu „Český bestseller v kategorii nebeletrie pro dospělé". Hubnutí bez blbnutí se při vydání na Slovensku ihned zařadilo do žebříčku deseti nejprodávanějších knih.

 

Bukovský nabízí řadu praktických rad, tip a triků v oblasti hubnutí a diet. Vychází z výzkumů obezity a vlastní praxe v Ambulanci klinické výživy, kterou si otevřel v Bratislavě. Vyvrací zažité mýty a bludy v hubnutí a blíže píše také o nesmyslných dietách.

 

Dvousetstránková kniha je rozdělená na oddíly Příběhy a Pravdy a lži. Autor komentuje různá tvrzení, které se o obezitě a hubnutí objevila v časopisech nebo na internetu. Rozebírá výživové doplňky a vysvětluje, co je to například glykemický index, k čemu je důležitá snídaně a co jsou tuky, cukry a bílkoviny. Kniha má ambice být skutečně efektivním návodem na zdravé hubnutí, zárukou by měla být autorova odbornost. Zjistit, jaké je Hubnutí bez blbnutí, můžete na dvě stě korun.

Neff: Lidé si se svobodou neví rady, vzdávají se vlastní identity a žijí umělé životy | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama