reklama

Vaše postava je někomu k smíchu? Vytřete všem zrak!

Nezoufejte nad svou postavou a vytřete zrak všem, kteří se vám posmívají! Přestaňte držet nefungující diety - lidé s nadváhou či obezitou potřebují odbornou péči!

Foto: Profimedia.cz

Nezoufejte nad svou postavou a vytřete zrak všem, kteří se vám posmívají! Přestaňte držet nefungující diety - lidé s nadváhou či obezitou potřebují odbornou péči!

S novinkou na českém trhu se vaše sny o krásné postavě stanou skutečností. Tou je intenzivní hubnoucí kurz 4big nabízející komplexní řešení vašich problémů s váhou. Chcete-li nosit menší oblečení, přestat být terčem posměváčků a ukázat okolí, že se nevzdáváte, 4big je přímo pro vás! Je plnohodnotnou alternativou v USA čím dál oblíbenějších Fat campů!

Pozor, nejde o wellness pobyt!

Kurz je určen těm, kteří na sobě chtějí tvrdě pracovat a jsou ochotni během 8 dní absolvovat 50 hodin aktivního cvičení (squash, posilovna, plavání, step...). Váš spalovací mechanismus se nastartuje i díky vysoce kvalitnímu jídelníčku a odpočinku v podobě masáží, bowlingu a jiných příjemných aktivit. Přebytečná kila budou nahrazena vědomostmi ve vaší hlavě! Prostřednictvím 6 přednášek a konkrétních rad odborníků na zdravý životní styl se zbavíte špatných stravovacích návyků a naučíte se, jak si nízkou váhu udržet.

4Big je tu pro vás, pokud opravdu chcete zhubnout!

Pokud začínáte hubnout každým rokem, každého prvního, každé pondělí, nebo se prostě jen stydíte zajít do fitka, bazénu či vyzkoušet nové nepoznané cvičení a styly a nebo jen prostě nemáte partnera na tyto aktivity a veškeré případné pokusy končí po několika dnech velkým zklamáním, udělejte letos změnu a pojďte to vyzkoušet jinak.

Je pro všechny!

Pomáhá ženám, mužům i dětem všech váhových kategorií jako výživový poradce / dietolog, nebo také třeba jako osobní kouč v oblasti zdraví a wellness. Tým specializovaných odborníků  vám pomůže při zavádění nových stravovacích návyků nejen po stránce nutriční, ale i praktické a technické.

Poradí, vysvětlí a naučí !

Jak se stravovat zdravěji, proniknout do tajů zdravé výživy pomocí názorných ukázek, rozdílových stolů, individuálních i skupinových pohovorů. Naučíte se porozumět štítkům na potravinách, naučíte se připravovat i ochutnávat nové a zdravé suroviny.

 

 

Boj o potraty: Polky nemají šanci rozhodnout o svém těle, jde o moc, říká Smolíková | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama