reklama

Hubnoucí výzva: Za měsíc o 10 kilogramů lehčí

Petra, Katka a Michala s námi hubnou už měsíc. Jak dopadlo první převážení?

Foto: Žena

Petra, Michala a Katka přijaly Hubnoucí výzvu a zapojily se do speciálního projektu, v němž díky KetoDiet bojují s nadbytečnými kilogramy. Po měsící je čekalo první převážení a výsledky překvapily i samotnou výživovou poradkyni.

S holkami jsme se sešli v prostorách Pracovny ŽENY s.r.o  na pražském Karlíně. Už na první pohled bylo vidět, že ze všech tří dam vyzařuje spokojenost, a s úsměvem na tváři čekaly, až si stoupnou na váhu.

Táhnou za jeden provaz

Od začátku boje, který bude trvat tři měsíce, se všechny tři vzájemně podporují. Jsou v neustálém kontaktu na Facebooku, kde s nimi komunikuje i výživová poradkyně Martina. Že jsou skutečně dobrá parta ukázal i fakt, že si Katka pro ostatní holky připravila překvapení v podobě občerstvení. Samozřejmě že odpovídalo všem "keto" pravidlům.

Po krátkém shrnutí prvního měsíce následovalo tolik očekávané vážení. Speciální váha je neúprosná a ukazuje velmi přesné výsledky. Jak si holky vedly?

Katka má energie na rozdávání

Katka hubne přímo ukázkově. Navíc se rozhodla, že si prodlouží první fázi, kdy se jí pouze potraviny od KetoDiet. Její výsledky můžete vidět v následující tabulce.

"Výsledky jsou úplně skvělé, mám z ní obrovskou radost," chválí Katku Martina Dvořáková z KetoDiet. Zbylé dvě dámy ji považují za tahouna celé hubnoucí proměny, což potvrzuje i Katčina reakce po zveřejnění výsledků. "Byla jsem nadšená, kolik se mi podařilo zhubnout. Ale stejně tak mám radost i z výsledků Petry a Míši. Jdeme správnou cestou. Překvapilo mě, že hubnutí jde opravdu tak snadno, jak nám na začátku výzvy slibovaly odbornice z KetoDiet." Jejím cílem je zhubnout do léta a začít se věnovat sportu, který dělala od dětství, jízdě na koni.

Michala bojuje statečně

Míša začala s dietou o týden později, ale s holkami drží krok i tak. I když kilogramy nejdou dolů tak rychle jako u Katky, centimetry přímo mizí před očima. "Myslím, že musí sama na sobě cítit velkou změnu. Centimetry mluví za vše, to ostatní jsou jen čísla," usmívá se při čtení výsledků odbornice Martina. Všechny naměřené hodnoty najdete v tabulce.

Míšu zaskočila zvýšená hodnota tuků, ale po bedlivé konzultaci s odbornicí a s notnou podporou zbylých adeptek drobný nárůst přestala řešit a rozhodla se, že udělá vše proto, aby se hodnota do příští schůzky změnila.

Petru úsměv nikdy neopouští

I Petra byla se svými výsledky spokojená, ale sama přiznává, že překvapená není, protože už během měsíce podle oblečení cítila, že zhubla. "Paradoxně jsem měla největší radost, jak z nás byla nadšená naše koučka a poradkyně Martina," vysvětluje Petra. Jaké hodnoty ukázala váha Petře?

"Společné setkání a skvělé výsledky jsou pro mě velkým povzbuzením do dalších měsíců. Celá keto dieta mi velice sedí a chutná, je jednoduchá a to mně, kuchařskému lenochovi s teorií 'žádné jídlo nestojí za více jak dvě hodiny času', naprosto vyhovuje. Příprava trvá asi třicet vteřin, v případě omelet a bramboráků čtyři minuty," uzavírá slovy svůj první měsíc.

Skvělý výsledek si zaslouží odměnu

Každý úspěch si zaslouží odměnu. Holky zatím žádné dobroty nemůžou, proto jsme se rozhodly, že je budeme rozmazlovat jinak. Aby byl úbytek centimetrů ještě viditelnější, odnesla si každá z nich domů kosmetický produkt Bi-Oil, který pomáhá zpevnit pokožku, skrýt barevné nerovnosti a případně potlačit strie.

Druhým dárkem byl Lirene Duo Care, pokročilý systém v čištění pleti, jehož součástí je kvalitní krém a masážní aplikátor.

Startuje druhá etapa hubnutí

V druhém kroku zařadí všechny tři dámy do svého jídelníčku jedno běžné, na bílkoviny bohaté jídlo. A pro ostatní denní porce opět poslouží nabídka pestrých jídel KetoDiet. Pozvolna se tak navrací k racionálnímu jídelníčku.

Nechybí ani domácí úkol v podobě sportovní aktivity aerobního typu, to vše dvakrát do týdne. Každý trénink by měl trvat alespoň 45 minut. Vhodným pohybem jsou tedy procházky, lehký běh, kolo, kolečkové brusle, zumba, jízda na rotopedu, plavání, aerobic nebo funkční trénink.

Přejeme dámám v dalším měsíci stejné množství energie, s jakou odcházely po prvním měření a za třicet dní se těšíme na další výsledky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Začátky Hubnoucí výzvy. Co bylo nejtěžší?

Cvičíte a nehubnete? 4 tipy, jak to změnit

Rozhovor s pilotem: O strachu, potlesku i turbulencíchZahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama