reklama
 

Michala má na hubnutí tři měsíce. Podaří se?

Představujeme vám třetí kandidátku na (z)hubnutí, Michalu Procházkovou (30).

Foto: Žena

Dnes vám představujeme třetí a poslední kandidátku na (z)hubnutí, Michalu Procházkovou (30).

Míša bude tři měsíce bojovat spolu s Katkou (38) a Petrou (45), které jsme vám představili v minulých dnech. Všem třem dámám, jež se přihlásili do hubnoucí výzvy bude sekundovat tým společnost KetoDiet. Právě díky ketogenní dietě by naše tři kandidátky měly během tři měsíců podstatně ubrat na váze, přiučit se leccos o zdravé stravě a dozvědět se mnohé o vlastním těle a jeho fungování.

Přibrala jsem 20 kg

Míša, podle jejích slov, bojuje s nadváhou zejména poslední 3-4 roky, kdy přibrala celých 20 kg. Při sedmileté práci zdravotní sestřičky na jednotce intenzivní péče na směnném provozu se holt stravovací režim dodržuje hůře. "Přes den jsem moc nejedla a večer jsem vyjedla ledničku, měla jsem úplně rozhozený metabolismus," říká o příčinách problému Michala. "Zkoušela jsem samozřejmě různé diety, které jsem našla na internetu, ať už to byla masová dieta, melounová nebo rýžová. Vždy jsem zhubla 2-3 kila, ale za chvíli to bylo zpátky. Největší úspěch jsem zaznamenala u dělené stravy, kterou jsem vydržela asi měsíc a půl a skutečně jsem hubla asi 8 kilo. Jenže začalo léto, samá oslava, grilování, porušila jsem to jednou... a už to jelo!"

Míša změnila práci, teď je zaměstnaná jako farmaceutický reprezentant, od ledna už neabsolvuje žádné dvanáctky, nepracuje na směny, jenže pohybu nepřibylo.

Sportu moc nedávám

Míša nevypadá na sportovkyni a její slova to potvrzují, "Sport mě příliš nenadchnul. Mám ráda túry, výlety na hrady a zámky, procházky se psem. Pár měsíců jsem zkoušela zumbu, bosu, ale bolela mě z toho kolena i kotníky. Jezdila jsem na snowboardu, bavily mě i in-line brusle, ale spadla jsem a teď už tomu moc nedám."

Motivace? Přítel, rodina, šéfka i plavky

Proč se Michala do hubnoucí výzvy s KetoDiet přihlásila? Těžko říct, který z vyřčených důvodů má větší prioritu, je jich hned několik. "Jsou to připomínky od okolí, od rodiny. Sestra je hubená, můj přítel je jako špejle a má samozřejmě poznámky, že by to chtělo...takže v hubnutí mě podporuje. Byl nadšený, že jsem se přihlásila. Už zkrátka nemůžu couvnout. Řekla jsem to mamce, i šéfové v práci (která Michale o hubnoucí výzvě řekla), přítelovi... mám od všech obrovskou podporu, nemůžu a nechci je zklamat. Navíc jsem si už vybrala nové plavky! Tak jsem sama zvědavá, kolik kilo zhubnu."

Michala má ráda psychologii, ráda si o ní čte odborné knihy, háčkuje, miluje svého psa jménem Clea, ráda pozoruje lidi, když je čas sleduje filmy, seriály. Naše povídání uzavírá větou, "Asi člověk potřebuje od života někdy pořádně nakopnout a otevřít oči!!!"

Držíme pěsti a doufáme, že i vy, naši čtenáři, všechny tři dámy v jejich úsilí budete podporovat. Už za dva týdny přineseme podrobnější report o jejich boji s nadváhou, strastech, silné či slabé vůli, ale i radostech z nižší váhy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak poznat zničené ledviny? 10 otázek a odpovědí

Víte, v jaké jste kondici? Vyzkoušejte si Cooperův test

Horší než palmový: Které tuky škodí?
Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama