reklama

Francouzská kosmetická značka L´Oreál nabízí kosmetiku pečují o pleť (krémy proti vráskám, denní krémy, oční krémy, barvy na vlasy, dekorativní kosmetiku (mejkapy, korektory, řasenky, rtěnky, laky na nehty), vlasovou kosmetiku (šampony, kondicionéry, regenarční masky) kosmetiku na úpravu vlasů (fixační spreje, pěny na zvětšení objemu účesu, gely a vosky), přípravky na opalování. Výrobky značky L´Oreál naleznete ve více než 120 zemích světa. Společnost založil Eugène Schueller v roce 1909.

Filosofie značky

L´Oreál chce inovovat a nabízet největšímu počtu spotřebitelů nejefektivnější produkty za nejlepší cenu. Mezi hesla značky patří mnohotvárnost a multi-etnicita: tvářemi značky jsou ženy a muži každého věku a různých původů. Patří mezi ně například: Diane Kruger, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Rachel Weisz, Eva Longoria, Milla Javovich, Jane Fonda, Evangeline Lilly, Claudia Schiffer nebo Patrick Dempsey.

Filozofii L´Oréal Paris je, že každý, nehledě na věk, pohlaví nebo původ „za to stojí“. Značka chce doprovázet ženy a muže z celého světa napříč všemi etapami jejich života. L’Oréal Paris obhajuje právo na krásu, právo na všechny typy krásy, právo každého se rozjasnit s grácii a jistotou.

Vědecké inovace a standardy kvality

L´Oréal chce být o krok napřed. Výzkumný tým světového věhlasu používá nejnovější vědecké objevy a inovace ve vývoji exkluzivních výrobků, které se snadno používají. Cílem společnosti je zpřístupnit tyto vědecké inovace všem. Luxusní balení výrobků, standardy kvality vytvořené továrnami značky a reprezentativní vzhled prodejních míst značky L´Oréal předávají vizi krásy a dokonalosti přístupné všem.

L´Oréal líčí filmové hvězdy

Značka má dlouhodobé partnerství s Festivalem v Cannes, nejprestižnějším filmovým festivalem na světě a také Fashion weeks ve velkých hlavních městech. Během posledního festivalu uskutečnila skupina 25 profesionálních maskérů 1400 líčení pro 600 osobností. V roce 2011 značka L´Oréal oslavila desetileté partnerství s festivalem.

L'Oréal netestuje na zvířatech

Od roku 1989 již L'Oréal Paris nepoužívá laboratorní zvířata pro testování svých finálních kosmetických přípravků. Co se týká chemických přísad, vyžadují evropské směrnice a různé národní předpisy, aby dodavatelé těchto přísad prováděli testy potřebné pro zaručení jejich neškodnosti a bezpečnosti. Značka již více než dvacet let vynakládá velké úsilí na výzkum, rozvoj a uznání metod alternativních k testování na laboratorních zvířatech. Nad rámec již dosažených výsledků musí v následujících letech průmyslový a univerzitní výzkum přijmout důležitou výzvu: vyvinout nové alternativní metody hodnocení chemických přísad v oblasti toxikologie, kde tyto metody doposud neexistují, a zajistit uznání těchto metod kompetentními úřady.

Související články

reklama
reklama
reklama