reklama

Teď vaří šéf!

Chcete vařit rychle a elegantně? Naučí vás to Zdeněk Pohlreich ve svém novém pořadu Teď vaří šéf!, který můžete sledovat na Tv Prima.

Sám o své nové kuchařské show říká: "Zapomeňte na patlaly, šarlatány a zoufalce, a udělejte si konečně ze své kuchyně místo plné radosti a zábavy."

Teď vaří šéf!

V show volně navazuje na svůj předchozí kuchařský pořad Vařte jako šéf!, kde diváky učil poznávat čerstvé suroviny a ukazoval základní kuchařské postupy.

Šéf diváky v každém díle naučí šest receptů, jimž dominuje jedna společná surovina. Těšte se na pokrmy z kuřete, brambor, vepřového, z lososa, těstovin či vajec.

Vše se bude odehrávat převážně v domácí kuchyni. Navíc v každé epizodě můžete ve dvou vstupech nahlédnout, jak to chodí v profesionální kuchyni Zdeňkovy restaurace.

Recepty z pořadu Teď vaří šéf!

Chcete-li si jednotlivé recepty vyzkoušet, vybrali jsme pro vás ty nejlepší.

Archiv Tv Prima

Pokud byste Zdeňka nestíhali sledovat v televizi, můžete se na všechny pořady podívat na webu play.iprima.cz

Pořady Zdeňka Pohlreicha

Šéfa můžete sledovat na televizních obrazovkách už několik sezón, od kuchařských soutěží, přes rady začátečníkům, mistrovské umění za grilem, vaření s diváky online přes skype nebo jako přísného kritika, který se snaží dát do pořádku českou gastronomii. Co jste mohli vidět pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha:

Česko vaří s Pohlreichem živě
Už dost, šéfe!
Vařte jako šéf
Šéf na grilu
Ano, šéfe!
Rozpal to, šéfe!

Televizní program

Nový pořad Teď vaří šéf můžete sledovat každou neděli v 18:00 na Tv Prima.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama