reklama

Rozpal to, šéfe

Po úspěšném pořadu Šéf na grilu se Tv Prima rozhodla, že opět postaví Zdeňka Pohlreicha před gril, aby nám mohl připomenout, jak správně grilovat steaky, hamburgery a jiné dobroty.

Mistr to tentokrát rozpálí v domácím prostředí venkovského statku, kde vám ukáže, že si na ohni lze připravit snídani, oběd i skvělé dezerty.

Rozpal to, šéfe!

V každém díle se můžete těšit na kompletní menu. Jako vždy bude Zdeňěk Pohlreich volit čerstvé suroviny. Tentokrát však nejčastěji sáhne po českých ingrediencích, které jsou běžně dostupné.

Náš tip: Příprava lehkých salátů v podání Zdeňka Pohlreicha

Zdeněk při vaření venku využívá čerstvé bylinky a jak sám říká: "Každé jídlo je třeba odlehčit, dodat mu vzdušnosti, a pokud třeba připravujete fritované jižanské kuře, zkuste k němu přidat lístky bazalky.

Také se vám dostane vysvětlení, rad a velmi přirozeným způsobem Šéf odbourá mýty, které se často v gastronomii tradují.

"Vždycky je okolo vás něco, co jídlo může vylepšit a dát mu punc světovosti!"

Recepty Zdeňka Pohlreicha

Rychlé recepty: Krkovice, dresing i chléb o Pohlreicha

Další skvělé recepty najdete přímo pod tímto článkem

Archiv pořadu Rozpal to, šéfe!

TV Prima vysílá pořad od neděle 18. květná 2014. Jednotlivé díly budou následně ke zhlédnutí také online na webových stránkách Prima Play.

Pohlreichům statek a vzpomínky

Celý pořad je v duchu pohody a klidu. Přispívá tomu i fakt, že se natáčí přímo u Zdeňka doma. "Vítám vás u nás na statku, kde jsem vždycky strašně rád. Nejen proto, že mě tu okusujou koně..., hlavně proto, že je tu božskej klid a mír," vítá diváky u sebe na statku přední český šéfkuchař.

Doporučujeme: Recept na hamburger přímo od Pohlreicha

Jednou bude hostit koňáky, podruhé střelce nebo třeba personál ze zoologické zahrady. Zdeněk v pořadu uvaří svým přátelům i vlastní ženě Zdeňce. Šéf také pokaždé představí jeden pokrm, k němuž se váže vzpomínka z jeho života. Nejdůležitějšími proprietami při těchto kulinárně přátelských setkáních budou gril, plná pánev a ostrý nůž.

Podívejte se i na další TV pořady Zdeňka Pohlreicha

Česko vaří s Pohlreichem živě
Šéf na girlu!
Vařte jako šéf
Ano, šéfe!
Už dost, šéfe!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama