reklama

Že muži neslaví Valentýna? Tyhle dárky je změní!

Zeptáte-li se mužů na den, kdy se slaví Valentýn, pohotově vám odpoví ,,že jednou za čtyři roky, když je přestupný rok". Ha, ohromná sranda, vtipem opravdu hýří! Hold muži nesdílí stejnou radost z blížícího se svátku zamilovaných jako my ženy.

Foto: Thinkstock

Zeptáte-li se mužů na den, kdy se slaví Valentýn, pohotově vám odpoví "že jednou za čtyři roky, když je přestupný rok". Ha, ohromná sranda, vtipem opravdu hýří! Hold, muži nesdílí stejnou radost z blížícího se svátku zamilovaných jako my ženy.

Chcete to změnit? Poradíme vám, jak na to - stačí vybrat pořádný chlapský dárek!

Paintball

Muži rádi válčí. Už jako malí si hráli na vojáky a v dospělosti si tuto svojí slabost odpírají. Když jim dáte zelenou v podobě dárku, který jim dá do ruky nabitou paintballovou zbraň, se kterou budou moci zmalovat protivníky, bude to ten nejlepší zážitek. Jen potom budete pár týdnů poslouchat, jak se vyhýbal kulkám jako Neo z Matrixu.

Paintball aneb 4 hodiny zábavy a adrenalinu pořídíte nejvýhodněji ZDE >>

Pivní lázně

Znáte film Karlík a továrna na čokoládu? Tak na ten byste asi žádného chlapa nedostala do kina. Jó, kdyby to byl Karlík a továrna na pivo, to už by byla jiná. Zaplavat si v pivu  můžete v pivních lázních, kterých je už po Česku dostatek. Koupání navíc bývá doplněné o degustaci piva. A potěší i ženy, příznivě totiž působí na pleť.

Pivní nebo vinná lázeň s masáží pro dva? Vyberte si >>

Projížďka Hummer H1

Projet se v pořádném vozu je snem nejednoho chlapa. Hummer je ve výbavě světových armád, jako třeba US ARMY, a svou odolností nebyl dosud překonán, obzvlášť ve svém vojenském provedení. Po takovém adrenalinovém dárku dostane svátek zamilovaných zcela nový rozměr a slavit se bude několikrát do roka!

Projížďku v Hummeru se slevou 83 % si objednejte ZDE >>

Je večeře při svíčkách klišé?

Není, večeři jsme sem také zařadili, i ta totiž může být zážitkem. Musí to však být masová hostina s pořádným „povol si pásek o jednu dírku" steakem, který se nevejde na talíř - nejlépe z uruguayského býčka. Vždyť láska prochází žaludkem a den zamilovaných je proto ideálním dnem pro romantickou večeři.

Nechte se zlákat na luxusní večeři pro dva a klikněte >>

Slavíte Valentýna, nebo se bez něj obejdete?

Dáváte najevo lásku po celý rok, a proto pro vás svátek zamilovaných nemá smysl? Který dárek by se vám líbil a který byste v životě nedarovali? Podělte se do diskuse!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nemůžete najít toho pravého? Naučte se flirtovat

5 nejhorších mužských vlastností: Zbavte se jich

Jak nejlépe spálit tuky? Pozor, ať si neublížíte!

 

 

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama