reklama

Dárky a přání k Valentýnu 2013

Svátek Svatého Valentýna se blíží a je nejvyšší čas, začít přemýšlet o nějakém originálním dárku. Pokud chcete svým milovaným a blízkým udělat radost a překvapit je, máme pro vás tipy na dárky pro muže i ženy. Užijte si se svou láskou Valentýn v Paříži nebo na jiném romantickém místě.

K oslavě Svatého Valentýna patří výzdoba, která se přímo hodí pro svátek, který oslavuje lásku. Nechte se inspirovat valentýnskou dekorací, která nabudí pocit romantiky a pohody.

Dárky k Valentýnu pro muže i pro ženy

Nevíte si rady s dárkem k Valentýnu? Nejčastějším dárkem na svátek všech zamilovaných bývá samozřejmě květina, převážně růže, nějaká sladkost, krásný šperk, romantická večeře nebo romantický pobyt. Dárek pro muže k Valentýnu bývá nejčastěji v podobě spodního prádla či doma připravené večeře při svíčkách.

Originálním valentýnským dárkem je romantický wellness pobyt nebo krásná dovolená v Paříži nebo v našem hlavním městě. Valentýn v Praze má neuvěřitelnou atmosféru a nabízí celou řadu možností, kam vyrazit na romantickou procházku a na večeři. Potěšte svou polovičku italskou, mexickou, řeckou či argentinskou kuchyní. Podpořte svůj zážitek a vydejte se do restaurace, kde si zaplatíte paušál a můžete hodovat, co hrdlo ráčí. Tipy na valentýnské pobyty najdete na slevovém portálu Amplion.cz.

Chcete svého partnera hýčkat? Překvapte ho/ji na Valentýna medovou či thajskou masáží. Velkým hitem pro rok 2013 na Valentýna jsou erotické stolní hry, které vás rozhodně pobaví. Vyzkoušet můžete Laškování, Nevinné hrátky, KamaPoker a celou řadu zajímavých deskových her s nádechem erotiky.

Přání na Valentýna

K zamilovaným patří na den Svatého Valentýna i nejrůznější citáty, smsky nebo přáníčka. Celou řadu valentýnských citátů či smsek najdete volně na internetu. Vyberte si přání romantická, vtipná či metaforická.

Pro inspiraci připojujeme několik básniček, citátů a veršů k Valentýnovi:

"Láska čistí krev" (Francis Bacon)
"Pravá láska je to, co nám na druhém nevadí, nikoliv to, co se nám na něm líbí" (Petr Iljič Čajkovskij)
"Láska je veliká skutečná, jednou to poznáš, ale má jednoho nepřítele, a tím je život" (Jean Anouilh)
"Láska a přátelství je vzájemná ozvěna - jen co dáváš, se vrací zpět" (Alexandr Ivanovič Gercen)
" Srdce udělá vždy čáru přes rozpočet rozumu" (Francois Duc de la Rochefoucauld)

"Růže jsou červené, fialky modré, tvé oči krásnější než všechny jiné. Krásného Valentýna přeje..."
" Na svatého Valentýna na Tebe si vzpomínám, svoje srdce plné lásky v psaníčku Ti posílám. Aby láska Láskou byla, nutno srdce otevřít. Opláceti Lásku Láskou a pro ni dál stále žít"
"Srdce srdci srdce dalo, srdce srdci přísahalo, teď to srdce srdce prosí, ať to srdce v srdci nosí."
"Prosím, svatý Valentýne, naši lásce přej, ať je něžná, ať je stálá, ať je zkrátka nej..."

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama