reklama

Valentýn netradičně: Nejlepší erotické stolní hry

Chcete mít letos originálního Valentýna? Darujte své lásce erotickou deskovou hru!

Sexy sv. Valentýn
Sexy sv. Valentýn | Foto: Thinkstock

Valentýn je tady a s ním i nakupování romantických dárků. Chcete letos být při jeho výběru opravdu originální? Kupte svému miláčkovi erotickou stolní hru!

Vybrali jsme pro vás sedm erotických her, které okoření nejeden romantický večer ve dvou. Užijte si Valentýna s dárkem, který dokonale potěší oba dva.

Laškování

Originální hra Laškování je určená pro páry nebo odvážnou party s přáteli! Celkem ji lze využít dvěma směry. Můžete si ji zahrát s partnerem nebo partnerkou. A pokud uspořádáte večírek, tak se neskutečně pobavíte i ve více lidech.

Sexuální praktiky staré tisíce let najdete zde >>

Hraní spočívá ve vytahování různých lístečků, které jsou popsané z obou stran a ukrývají úkoly a otázky přímo na tělo. Pro hráče s fantazií jsou v krabičce ve tvaru srdce umístěné prázdné papírky na vlastní úkoly. K 250 úkolům je do krabičky přibaleno ještě 15 prázdných papírků a přesýpací hodiny s pinzetou na vybírání úkolů. Hru zakoupíte od 360 korun.

Harašeníčko Hard core

Chcete zažít něco nového v sexu? Tady máte jedinečnou možnost! Balení obsahuje oboustranný hrací plán hard core a klasik, 62 karet s úkoly a 8 figurek v různých barvách s kostkou. Hra je určená pro 2 až 8 hráčů. Systém je jednoduchý. Putujete s figurkami od startu k cíli a hráči berou karty a plní velmi zajímavé úkoly a dávají tzv. fanty. Hra vás pobaví a nabudí příjemnou erotickou atmosféru. Hra je k dispozici za 300 korun.

Kamapoker

Oproti klasickému pokeru hra nenabízí množství vyhraných peněz, ale okamžiky plné erotiky a vášně. Hra začíná svlékacím kolem, které je začátkem erotického dobrodružství. Hra je určená pro 2 až 4 odvážné hráče a trvá zhruba 30 minut. Uvnitř jsou karty plné zajímavých a - jak jinak - svlékacích úkolů. Tento erotický doplněk zakoupíte za 380 korun.

Nevinné hrátky pro dva

Hra je inspirací pro zpestření intimního života. Je určená pro dvojici muže a ženy a je jedno, zda jsou spolu dva měsíce či roky. Čeká vás 150 úkolových karet a cesta plná odměn. Čekají vás 3 okruhy otázek od intimních, vzrušujících až po vášnivé. Na kostce najdete symboly jako podprsenka, sklenička a mnoho dalších zajímavých věcí. Hra obsahuje dvě figurky a speciální kostku. Tuto zábavu si užijete za 470 korun.

Francouzská hra lásky

I tato francouzská hra si klade za cíl ozvláštnit váš sexuální život. Při hře se dostanete postupně do varu. Hra obsahuje herní plán, 2 figurky, 1 hrací kostku. Už za 300 korun poznáte, co se ukrývá pod názvem Francouzská hra lásky.

Kamasutra karty

S těmito kartami můžete hrát normální karetní hry, ale je možné vymyslet i nějaké jiné. Na každé z 54 karet je nakreslena jiná sexuální poloha, takže vás karty snadno budou inspirovat k jiným hrám. Hru zakoupíte za 199 korun a je jen a jen na vás, co s nimi budete hrát, a hlavně o co...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sex nebo tělocvik: 43 poloh, které musíte zkusit!

Jste sexuálně úchylní? Otestujte se!

Vyzkoušejte nové deskovky pro celou rodinu

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama