reklama

Máte málo sexu? Víme, jaké chyby děláte

Zdá se vám, že už se s partnerem nemilujete tak často a vyčítáte mu, že nemá na sex chuť? Přitom to vůbec nemusí být jeho chyba. Muže jsme schopné odradit nejen starým pyžamem, ale i zdánlivě nevinným chováním...

Foto: Zdenka Tomis, Profimedia.cz

Zdá se vám, že už se s partnerem nemilujete tak často a vyčítáte mu, že nemá na sex chuť? Přitom to vůbec nemusí být jeho chyba. Muže jsme schopné odradit nejen starým pyžamem, ale i zdánlivě nevinným chováním…

Existují tři zásadní chyby, které v partnerském vztahu ženy často dělají, aniž by si uvědomovaly, že tím mohou dost výrazně ovlivnit svůj intimní život:

1) Jste s partnerem věčně nespokojená

Jistě, muži nejsou dokonalí a každý chlap má své chyby. Když jej ale budete neustále upozorňovat na jeho nedostatky, co všechno neudělal a v čem je neschopný, jak na vás může mít chuť? Muži lépe fungují, když jsou chváleni a je s nimi jednáno racionálně.

Co takhle partnera kromě vzbuzování věčné nedostatečnosti podpořit a místo pyžama si vzít to, co má on rád? Jeho nedokonalost řešte především v klidu. Dobré je také založit si takzvanou domácí ústavu. Společně sepište věci, které vám na druhém vadí, a vytvořte z nich dohodu, kterou budete oba dva dodržovat.

2) Jste více matka než milenka

Máte ubryndanou košili od dětské kaše, věčně pokřikujete na děti a s partnerem řešíte jediné - vaše potomky. On ale touží mít bohyni (ano, prostě jsou takoví), která se o něj zajímá a kromě neustálého řešení špatného prospěchu vašeho syna by si také přál, abyste mu sdělovala vaše tajná sexuální přání.

V mé manželské poradně poměrně často řeším následky přemíry mateřského nad partnerským postojem žen. Buďte jednou za čas i jeho holka do nepohody, milenka a ta, která ho poslouchá, když mluví nadšeně o práci či autech.

3) Máte nízké sebevědomí

Muži cítí, když si je sebou žena jistá. Může mít poté i dvacet kilo navíc, ale pokud je umí nosit, je pro druhé pohlaví přitažlivá. Nízké sebevědomí je jako nemoc, která prosakuje nejen do našeho vztahu, ale také do našeho zdraví, práce i peněz.

Když si nevěříte, nerada o sebe pečujete, nechodíte narovnaná a nepracujete na sobě z hlediska jak fyzické tak psychické kondice. Pokud tedy chcete častější milování, začněte nejdříve milovat sebe! Jen žena, která je sebevědomá, si navíc může sex pořádně užít a nemusí během něj přemýšlet, zda je pro partnera dostačující. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Přitahujete muže? A nebo je odpuzujete?

Muži zbožňují hloupé ženy. Vydrží s nimi celý život?

Pravda ubližuje, je lepší lhát? Vyzkoušeli jsme!

Potřebuju se zpovídat jako člověk, lidi na balkóně sbírám jako Pokémony, říká Třeštík | Video: DVTV
reklama
reklama
reklama