reklama

Doggy poloha je cokoliv, jen ne romantická. Nehodí se k láskyplnému večeru, kdy se v očích partnera odrážejí plamínky ze zářícího krbu, a srdce v sobě nese víc žáru než samotný oheň. Nebo snad ano?

Psí poloha má v sobě vášeň, odráží touhu obou partnerů a je symbolem živočišné přitažlivosti. Ještě si myslíte, že nemá s žárem ohně nic společného?

Ať je to dnes s feministickým hnutím jakkoli, žena má v sobě přirozenou touhu být dobývána a zdolávána. Ženě od pradávna imponují silní a drsní muži. Muž pak instinktivně touží být oním dobyvatelem, který si svoji vyvolenou bez okolků vezme, se vší vášní a živočišností, která k tomu patří. V takovou chvíli se milování zezadu a primitivně chlípná psí pozice hodí více než cokoliv jiného.

Psí poloha má celou řadu pozitiv, ona pudová stránka a instinktivní přitažlivost je pouze jednou z nich. Milování zezadu přináší velkou dávku blahých pocitů a také nespočet výhod. Pojďme je nyní společně odhalit, možná si nakonec milování zezadu oblíbíte, stejně jako mnoho jiných mileneckých párů.

Doggy styl - takřka pro každého

Psí poloha je nenáročná na pohyb, technicky ji zvládne bez obtíží každý. Představuje jednu ze základních poloh milování zezadu. Žena klečí na čtyřech, zatímco muž je za ní a užívá si sexy pohled na nejpřitažlivější ženské partie. Průnik penisu je při doggy stylu hlubší než kdykoliv jindy. Znamená proto také hlubokou rozkoš.

Jednoduchá poloha zezadu skýtá také různé variace. Muž může penis různě směrovat a snadno měnit úhel průniku, také žena může volně pohybovat pánví a různým nastavováním určovat míru smyslného prožitku.

Pozice se hodí i pro těhotné ženy. Jenom je třeba obezřetnosti v pokročilých stádiích těhotenství, kdy není žádoucí pronikat příliš hluboko.

Psí poloha pro ženy

Žena je při milování zezadu v submisivní roli. Některým ženám to nemusí být příjemné, avšak většina žen to vnímá pozitivně. Tato pozice je ženám vlastní, vyžaduje však naprostou důvěru a oddanost partnerovi. Partner pak tuto oddanost dokáže náležitě ocenit. Probouzí v něm zvířecí instinkty, neodolatelnou vášeň a chrlící energii.

Pokud se oba partneři na psí poloze dohodnou, může být sexy a vzrušující jako žádná jiná. Penis proniká nezvykle hluboko a stimuluje přitom přední stranu pochvy. Zde dráždí pověstný bod G a prohlubuje tak milostné prožitky ženy.

Výhodou pro ženy je také to, že v pozici zezadu se mužům jeví jako krásnější. Mají vábný výhled na vypnuté pozadí i prsa, případné povolené bříško není vůbec vidět. Muž má volné ruce pro dráždění poštěváčku nebo ňader, která jsou v povislé poloze mnohem citlivější.

Zatímco některým ženám vadí, že s partnerem nemají při doggy oční kontakt, jiné to vítají. Větší prostor má fantazie. Při milování si tak lze představovat ty nejatraktivnější mužské idoly. Ať již to bude Brad Pitt nebo kdokoliv jiný, každý muž se bude rád kochat ženským zadečkem a užívat si živočišnost psí pozice.

Psí poloha pro muže

Již byla řeč o tom, že psí poloha skýtá pro muže velkolepý pohled. Řada mužů se řadí mezi ctitele zadečků a při poloze zezadu si atraktivní zadeček užijí do sytosti.

Vizuální přitažlivost polohy se snoubí i s hlubokým průnikem, který je nadmíru dráždivý nejenom pro ženu, ale i pro muže. Ženský zadeček je navíc v přímém kontaktu s mužskými varlaty, která při milování masíruje a muži tak přináší další dávku rozkoše.

Je libo zpestření?

Zásadní nevýhodou polohy doggy můžou být podřená kolena partnera. Nabízí se však řešení v podobě různých alternací - doggy v leže nebo ve stoje. V první variantě si žena nekleká, ale lehá na břicho, pánev může podložit měkkým polštářem. Muž si pak lehá zezadu na ní. V poloze ve stoje stojí dvojice za sebou, žena se po průniku předkloní.

Odvážnější milenci své doggy milování můžou vylepšit zrcadlem. To vynahradí chybějící oční kontakt, avšak přinese především fantastickou podívanou.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama