reklama

Nemáte partnera? Víme, co děláte špatně

Máte pocit, že skvělí muži neexistují? Existují, ale je jich málo - stejně jako skvělých žen. Je dokázáno, že osmdesát procent mužů má zájem jen o dvacet procent žen. Z toho vyplývá, že pokud chcete partnera, musíte se stát jednou z těch dvaceti procent.

Foto: Profimedia.cz

Máte pocit, že skvělí muži neexistují? Existují, ale je jich málo - stejně jako skvělých žen. Je dokázáno, že osmdesát procent mužů má zájem jen o dvacet procent žen. Z toho vyplývá, že pokud chcete partnera, musíte se stát jednou z těch dvaceti procent.

Nic takového jako "smůla na chlapy" neexistuje. Podívejte se kriticky sama na sebe, sledujte ostatní ženy. Proč přitahuje pozornost mužů právě tahle? Jak tamta dokázala získat tak atraktivního partnera?

Jedno mají tyto ženy společné: Jsou pozitivní, pohodové, mají muže rády a dávají jim to najevo. Tyto ženy si připadají sexy - ne kvůli hlubokému výstřihu, ale protože mají sebevědomí a ženskost zároveň. A to miluje každý muž. A když se do vás nějaký muž zamiluje, tak ne proto, že jste krásná nebo dobrá v posteli, to může mít i jinde. Miluje vás proto, že se s vámi cítí dobře.

Miluje vás kvůli tomu, že ve vaší přítomnosti cítí vřelost, energii, upřímnost, hloubku a radost. A v neposlední řadě vás miluje, protože ho uznáváte a akceptujete.

Muži se nebojí silných žen

Prvním krokem na cestě k úspěchu je zbavit se předsudků. Nejčastějším z nich je, že ženy tvrdí, že muži mají strach ze silných žen. Totální omyl. Buďte silná, jak chcete, to se mužům naopak líbí, jen jim nesmíte dominovat a zkoušet je ovládat. Mužům nevadí, pokud se dokážete prosadit v práci, vadí jim, že se sice toužíte oddat a položit mu hlavu na rameno, ale než oni stačí zareagovat, máte zase všechno na povel a pod kontrolou.

Zkrátka a dobře, buďte silná, ale nebojte se projevit i slabost. Buďte suverénní, ale ne tehdy, když se na to zrovna necítíte, na nic si nehrajte a buďte autentická. 

Pomozte mu učinit vás šťastnou

Přílišnou iniciativou ženy sblížení komplikují, stejně jako nadměrnou zdrženlivostí. Muži rádi dostávají od žen jasné odpovědi a jasná oznámení (nikoli však rozkazy). Pokud ale ženy nemyslí na své vlastní potřeby, často doopravdy nevědí, co vlastně chtějí, což muže dovádí k šílenství. Nebojte se tedy narovinu říkat, co si přejete. Tím spíš, pokud se přímo zeptá.

Naučte se flirtovat. Pomůžeme vám ZDE >>

Vypadá to jako malicherný problém, ale má hluboké kořeny. My ženy jsme vychovávané k tomu, abychom byly milé a skromné a abychom se staraly o druhé. Neučili nás, abychom se řídily svými vlastními potřebami. Budete-li se ale pořád přetvařovat, nebude mít muž šanci vás doopravdy poznat. 

Hledejte pozitivní přístup

Mnoho žen se zbytečně trápí pocitem, že jsou kdykoli vyměnitelné - jsou sice dostatečně milé na to, aby s nimi muži trávili čas, ale nejsou skutečně nenahraditelné. Jenomže dokud si tohle budete myslet, žádný muž s vámi nevydrží. Opět se tím dostáváme ke zmíněnému sebevědomí. Buďte spokojená sama se sebou a pak on nebude mít důvod hledat nikoho jiného.

Jak ale najít pozitivní přístup?

Nejdřív ze všeho si udělejte malou inventuru. Zjistěte, jak se chováte k druhým, jak na ně působíte, klidně se jich na to i zeptejte. Zkuste určit, jakou náladu míváte nejčastěji, nad čím přemýšlíte, jak reagujete a podobně. Může vám pomoct i to, že si budete pár dní psát deník.

Čtěte také: Jste na svém partnerovi emočně závislá?

Potom se postavte před zrcadlo a prozkoumejte se. Tohle jste vy a jiné to už nebude, takže to začněte akceptovat. Jestliže máte pocit, že se s pár kily navíc nesmíříte, začněte pracovat na jejich odstranění. I to vám v pozitivním přístupu pomůže. 

Pozitivní chování si můžete i natrénovat. Zkuste se víc soustředit na svoje myšlenky i reakce. Zkuste se i během dne pozorovat a napomeňte se pokaždé, když pomyslíte na něco negativního, a zkuste naopak v té situaci najít něco pozitivního. Je to mimochodem i skvělá průprava na společný život s vaším budoucím partnerem...

Zdroj: Regina Swoboda: Jak na muže, Příručka rafinované a moudré ženy

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sex jen ve tmě: Stydím se za své tělo

Nemám nejlepší kamarádku. No a co?

10 kroků k úspěchu: Co musíte udělat a čeho se vzdát

--------------------------------------------------------------------------------

Jak na vážné seznámení?

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama