reklama

Sex jen ve tmě: Stydím se za své tělo

Toužíte po tom mít krásného sexy partnera? Věřte mi, že je to jedna z nejhorších věcí, které by se vám mohly stát. Pokud totiž nemáte to největší sebevědomí na světě, může to s vámi šeredně otřást.

Foto: Isifa

Toužíte po tom mít krásného sexy partnera? Věřte mi, že je to jedna z nejhorších věcí, které by se vám mohly stát. Pokud totiž nemáte to největší sebevědomí na světě, může to s vámi šeredně otřást.

Je mi třicet let a ještě tak před rokem by mě ani nenapadlo, že se někdy budu stydět mít sex za světla. Ještě před rokem jsem totiž nechodila s Pavlem, který vypadá jako mladší bratr Daniela Craiga. Je úžasný, dokonalý, a můj! 

Když jsme se poznali, ani mě nenapadlo, že by někdo jako on mohl mít zájem zrovna o mě. Když jsme se pak dali dohromady, byla jsem pyšná, že jsem klofla pana Božského, všude jsem se s ním předváděla a chlubila se jím. Ze začátku mi dělalo dobře, že na něj všechny ženy a dívky tak obdivně civí. Jenomže potom jsem si uvědomila, jak velké ohrožení to pro mě znamená.

Začínám se nenávidět

Čím více ženám se líbí, tím větší je pravděpodobnost, že ho některá z nich zaujme víc než já a on se vydá zase o dům dál. Začala jsem být touhle myšlenkou doslova posedlá. Nejen že jsem začala hlídat každý jeho krok, ale začala jsem pozorovat především sama sebe.

Přitom než jsem ho poznala, byla jsem normální sebevědomá a spokojená třicítka, která nemá žádné komplexy a ničím si příliš neláme hlavu. A teď se ze mě pomalu stává psychopatka, která si vyčítá úplně všechno a začíná sama sebe nenávidět. Od té doby, co jsem s ním, se strašlivě zkoumám. Na ulici už zásadně nevycházím bez make-upu, a vlastně i ráno, když se vzbudím, běžím co nejrychleji do koupelny se trochu upravit. Musím pro něj být co nejkrásnější.

Poslouchejte rádio Frekvence 1 online ZDE! >>

Stejně tak řeším oblečení. Už dávno neexistuje, abych si na sebe vzala první, co najdu ve skříni, všechno musí být dokonale sladěné a musí mi to perfektně sedět. A to jsem se ještě nezmínila o těle.

Když vidím všechny ty modelky, které se na něj v baru usmívají, nebo se kterými se kamarádí, mám tendence se s nimi neustále srovnávat. Moje břicho je moc velké, prsa naopak malá, nohy krátké, boky široké, zadek příliš rozsáhlý...

Při sexu myslím jen na sebe

Došlo to tak daleko, že jsem se před ním začala stydět. Už dávno nejsem sama sebou, pomalu přeměňuju sama sebe v ty princezničky, které jsem vždycky tak nesnášela. Stydím se před ním chodit nahá, stydím se být doma bez podprsenky s push-up efektem, už dávno se nesprchujeme společně. 

A při sexu je to ještě horší. Přistihla jsem se, že u toho nemyslím na nic jiného, než jestli mi někde nekouká špek, jestli mám dostatečně oholené nohy, jestli nemám na zádech pupínek, jestli nebudu při orgasmu moc červená... Když se na mě díval, nedokázala jsem se už ani vzrušit - nedokázala jsem vypnout svůj mozek.

A pak mě napadla spásná myšlenka - zhasnout! V úplné tmě mě neviděl, takže nemohl zkoumat mé nedostatky, a já si to konečně zase užila!

Jenomže on ne. Chvíli mi to "procházelo", ale pak ho to přestalo bavit. Prý si nebudeme hrát na devatenácté století. Jenomže když je světlo, příliš zábavy si se mnou v posteli neužije, když je tma, nelíbí se to jemu. Takže se asi nedivíte, že spolu spíme čím dál míň.

A já vím, že když to takhle půjde dál, ztratím ho. Jenomže když zůstanu, budu sama sebe zbytečně dostávat pod tlak a stresovat se. Takže co mám dělat? Mám se na všechno vykašlat a najít si někoho jen průměrně hezkého, s kým mi ale bude fajn? Nebo si mám zajít k psychologovi? Opravdu mě může těch šílených strachů zbavit?

Prosím pomozte!

Podobné příběhy i jejich možná řešení budou už zítra námětem pořadu Dámský klub na rádiu Frekvence 1

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manželka mě nechce u porodu: Prý se mi zhnusí

3 nejčastější chyby v sexu, kterých se ženy dopouštějí

Reportáž přímo z porodního sálu: Jak se rodí dvojčata

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama