reklama

StarDance: Vypadl Imrich Bugár. Kdo vyhraje finále?

Šestá řada taneční soutěže StarDance VI. České televize se pomalu ale jistě blíží do finále. Do sedmého večera postoupily už jen tři páry, které na tanečním parketu zabojují o bronzovou příčku a postup do velkého finále.

Imrich Bugár
Imrich Bugár | Foto: Hermína

Šestá řada StarDance vrcholí. Do sedmého večera postoupily tři nejlepší páry, které na tanečním parketě bojovaly o postup do velkého finále. Bronzovou příčku nakonec obsadili mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho taneční partnerka Jitka Šorfová. 

V uplynulých dnech své taneční dovednosti pilně nacvičovali Taťána Kuchařová s Janem Onderem, Anna Polívková s Michalem Kurtišem a Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou.

Hodnocení poroty dávalo znát, že diváci sledují tři nejlepší taneční páry soutěže. Taťána Kuchařová s Janem Onderem (opět) zazářili a získali 79 bodů, Annu Polívkovou s Michalem Kurtišem ocenila porota za slowfoxtrot a svižný jive 74 body. Obě finalistky tedy od sebe dělilo pouhých pět bodů a finále šesté řady StarDance slibuje vyrovnanou podívanou. 

Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou získali za paso doble a vášnivé tango 53 bodů a semifinálové kolo pro ně bylo zároveň tím posledním. Ve StarDance obsadili třetí místo.     

Co se v sobotu večer tančilo?

Pro shrnutí, správné paso doble by mělo být plné emocí, smyslnosti a dramatičnosti. Podle Zdeňka Chlopčíka by z páru během tohoto tance "měla vášeň přímo jiskřit." Rovněž tango je tancem plným emocí a dramatičnost mu dodává především ostré otáčení hlavou partnerky.

Slowfoxtrot patří mezi nejpomalejší tance, zároveň je ale považován za nejtěžší. Zasvěcenci mu dokonce říkají "tanec pravdy", protože na jeho provedení se projeví opravdová kvalita tanečníků a s bravurou ho zatančí jen ti nejlepší. Naopak jive patří mezi tance svižnější a zároveň stylově pestřejší. "Čím je jive stylově pestřejší, tím je pro oko diváka líbivější," vysvětluje Zdeněk Chlopčík.

Taťána Kuchařová s Janem Onderem a Anna Polívková s Michalem Kurtišem se představí již další sobotu ve velkém finále. Kdo je největším kandidátem na celkové vítězství a kdo měl podle vás vypadnout v tomto kole? Diskutujte pod článkem!

zdroj: Česká televize

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Tanečník Jan Onder: Taťána je temperamentní pižďuch!

Plesové šaty: Jak je vybrat a které barvy jsou v módě!

Virtuální sex: Malichernost, nebo už nevěra?

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama