reklama

Největší světová fitness akce se koná v hale Sparty

Obrovská fitness akce, kde rytmus udává sto bubnů skupiny Jumping Drums, se uskuteční 26. listopadu v Praze

Ve sportovní hale AC Sparta Praha se 26. listopadu uskuteční fitness akce pod názvem Drum & Walk 2. Přehlídka energie. Do akce se zapojí sto bubnů skupiny Jumping Drums, tři sta pásek MaxerRunner, které jsou součástí skupinového cvičení H.E.A.T. Program.

Návštěvníky čeká první lékařský H.E.A.T Program maraton, kde se na strojích vystřídají zástupci IKEMu, Fakultní nemocnice Motol a hosté z dalších lékařských institucí. Dobrovolné vstupné bude předáno na charitu, obnos převezme zatím utajovaná známá osobnost. Večer se představí profesionálové svého oboru. Své umění ukážou nejlepší instruktoři z ČR, zakladatelé H.E.A.T. Programu Max Grossi a Marika Moretti. Večerní koncert skupiny Jumping Drums bude zároveň pro tři stovky nadšenců jako cvičební lekce. Tento vrchol večera odstartuje v sedm hodin a všechny přítomné čeká devadesát minut energické show.

Lístky na tuto akci, která navazuje na úspěšnou show, která se uskutečnila v květnu v Olomouci, jsou v předprodeji už nyní. Diváci zaplatí za vstupenku sto padesát korun. Zážitek na pásu při Master Class Lesson přijde na dvě stě padesát korun. Lístek na lekci s Maxem a Marikou, tvůrců H.E.A.T stojí pět set padesát a lístek na koncert plus prodloužení instruktorské licence o půl roku je v předprodeji za osm set padesát korun. 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama