reklama

Benefiční večer Světlo pro Světlušku již po sedmé

Tradiční Benefiční koncert večer Světlo pro Světlušku se koná již posedmé

Foto: Žena

Ve středu 9. listopadu se uskuteční v Pražské křižovatce již sedmý benefiční večer s názvem Světlo pro Světlušku. Z kostela svaté Anny bude celý večer živě přenášet ČT1 a ČRo 1 Radiožurnál. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji TicketPro a Ticketstream od 250 korun a v den konání na místě za 300 korun.

Světlo pro Světlušku přijdou symbolicky rozsvítit patronka Světlušky Aneta Langerová. I v tomto roce celou akci podpoří mnoho známých osobností. Podporu přijdou vyjádřit hosté Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Pavel Liška, David Koller, Anna K, Ondřej Brzobohatý, Matěj Ruppert, 4TET, Michal Hrůza, Tonya Graves, Kašpárek v rohlíku, Kühnův dětský sbor a nevidomé děti. Večer bude provázet dvojice Vojta Dyk a Adela Banášová.

Letošní novinkou je doprovodná akce Jedeme za Světluškou. Simona Stašová, Pavel Liška a nevidomá Ráchel Skleničková přijedou do přímého přenosu na speciálně vyrobeném trojkole. Symbolicky tím zakončí cestu z Ostravy do Prahy, kterou na trojkole ujede posádka složená z nevidomých cyklistů, sportovců a známých osobností. Jizda bude zahájena 2. listopadu v Ostravě a povede přes Olomouc, Brno, Jihlavu až do Prahy, kde budě 9. listopadu ukončena.  Dosud se díky projektu podařilo rozdělit jitž 60 miliónů korun.

Pomáhat mohou diváci tradičně během přímého přenosu a to darem, který pošlou po skončení přenosu na sbírkové konto 9999999999/0100. Na tento účet je možné posílat vaše dary po celý rok.  Světlušce je také možné pomáhat dárcovskou SMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS SVETLUSKA (cena 1 DMS je 30 korun, kdy Světluška obdrží z této částky 27 korun),  nebo ve tvaru DMS ROK SVETLUSKA, což je pravidelná měsíční podpora Světlušky po dobu jednoho roku. 

Nezapomeňte se dívat 9. listopadu  od devíti hodin na 7. benefiční večer Světlo pro Světlušku a podpořte svými DMSkami, částkou poslanou na konto nebo zakoupením vstupenky, osoby, které nás potřebují.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama