reklama
 

Jaké jsou děti narozené v různých znameních: Povahu a vlastnosti ovlivňují hvězdy

Děti narozené ve znamení Panny (23. 8. - 22. 9.)

Malé Panenky bývají klidné, ale přesto velmi činorodé a aktivní. Jsou choulostivé na pravdomluvnost a nemají problémy s chováním. Moc toho venku nenamluví, doma jsou však učinění rozumbradové.

Mají silně vyvinutý smysl pro pořádek a systematičnost. Již od malička se u nich mohou projevovat sklony k uklízení a čistotě. Jsou to bystré a prozíravé děti, které si pamatují veškeré detaily, které vám třeba mohou uniknout. 

Co mají rády

Malí zrozenci Panny rádi utíkají do svého vymyšleného vnitřního fantazijního světa. Baví je realistické pohádky s dobrým koncem. Je jim blízká i láska k přírodě a zvířatům. Nejvíce však milují své rodiče. Protože mají výrazný smysl pro detail, dopřejte jim činnost, která je může dlouhodobě zaměstnat. Baví je skládání kostiček nebo puzzle.

Co se jim nelíbí

Nikdy je nenuťte jíst něco, co jim nechutná. Mohou si v sobě vypěstovat nechuť k jídlu. Hluboce prožívají i nepříjemnosti vyskytující se v jejich okolí - hádku s kamarádem či mezi milovanými rodiči. Panenky nebývají moc akční, tak to o nich nechtějte. Nesnášejí, když se musí vrhnout do neznáma. Potřebují si nejprve všechno zanalyzovat a probádat. 

Další zajímavé články

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama