reklama
 

Jaké jsou děti narozené v různých znameních: Povahu a vlastnosti ovlivňují hvězdy

Děti narozené ve znamení Kozoroha (22. 12. - 20. 1.)

Malí Kozorozi v sobě mívají moudrost dospělých. Na svůj věk bývají vyzrálí a vyznačují se klidným chováním. Znamení Kozoroha náleží k živlu země a jeho vnitřním živlem je oheň. Země a oheň společně vytvářejí silnou tvůrčí energii. Země přidává do skutků a chování Kozoroha také pevný řád a systematičnost.

Kozoroh jde po celý život za vytyčenými cíli. Již jako dítě bude umět vyjádřit, co přesně chce a o co nemá zájem. Bude vyžadovat pevný řád a pravidelný denní režim. Bude mít rád kolem sebe pořádek.

Pečlivost a cílevědomost

Charakteristika znamení Kozoroha spojuje s pevnou vůlí, skvělým úsudkem a čistým myšlením. Dítě ve znamení Kozoroha tak bude skvěle prospívat ve škole. Bude pečlivým studentem, ač mu může chvíli trvat, než si danou problematiku osvojí. Horoskop dává Kozorohovi do vínku spíše technické zaměření.

Láska k domovu a spolehlivost

Dítě Kozoroh bude dle horoskopu milovat svůj domov. Nejraději bude doma. Kozoroh bude mít rád přítomnost svých rodičů, ale v mazlení a dotecích se vyžívat nebude. Jemně tak bude třeba obměkčit jeho tvrdé rysy. Charakteristika Kozoroha popisuje jako spolehlivou osobnost, která si postupně svojí silnou vůlí a energií dokáže získat autoritu. Své srdce však neotevírá každému. Dítě Kozoroh zpravidla nevyhledává společnost, v navazování vztahů je opatrnější. K ostatním je však vždy slušné a zdvořilé. Horoskop Kozoroha spojuje také s jasnou komunikací, která někdy může být až strohá.

Děti zrozené ve znamení Kozoroha jsou poslušné a klidné. Dokážou si vyhrát samy. Nejraději se věnují praktickým či tvůrčím aktivitám, nerady marní svůj čas. Až postupem času se u Kozoroha objevuje dětská hravost či veselost mládí.

Další zajímavé články

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama