reklama
 

Jaké jsou děti narozené v různých znameních: Povahu a vlastnosti ovlivňují hvězdy

Děti narozené ve znamení Střelce (22. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou veselé děti s rozzářeným úsměvem a jasnou tváří. Ze všeho si tropí legraci. Pozorují svět okolo a zahrnují své postřehy do svých dětských her.

Zvídavost je ostatně jednou z typických vlastností tohoto znamení. Mají spoustu kamarádů, jsou velmi oblíbení. Až vyrostou, pravděpodobně budou umět hned několik cizích jazyků, aby mohli poznávat různé lidi a kultury po celém světě.

Touží po bezpečí i pocitu volnosti

 Znamení vládne planeta Jupiter, která dává Střelci do vínku štěstí a ochranu před zlými lidmi či událostmi. Dítě Střelec nesnáší samotu, potřebuje cítit přítomnost mateřské lásky, vyžívá se v dotecích a mazlení. Střelec jako dítě vyhledává pocit bezpečí, brzy se však projeví také jeho touha po volnosti, dobrodružství a nových objevech. Dítě Střelec začíná svět zkoumat ihned po narození a vydrží mu to po celý život. Dle horoskopu je pro dítě ve znamení Střelce typická vyzrálost. Těžko bude rozumět zjednodušování a přetváření, které dospělí tak často při komunikaci s dětmi používají.

Otevřené srdce a smysl pro spravedlnost

Pro Střelce je dle horoskopu typická přímočarost. Ani dítě Střelec nemá pochopení pro přetvářku a klamání. Nesnáší lži, také křik a nadměrný hluk. Vadí mu nátlak, při výchově potřebuje především vysvětlování a logickou argumentaci. Znamení Střelec je spojeno s trefnými poznámkami, kterých se můžete dočkat již u dětí. Může jít o poznámky vůči vašemu chování nebo humorné postřehy ze života, které každého dokážou rozesmát. Někdy však mohou být až netaktní.

Přestože dítě Střelec bude pohybově nadané, někdy se může projevovat až nešikovností. Střelci však mají ty nejlepší předpoklady zvládnout téměř jakýkoliv sport a naučit se dokonale zacházet se svým tělem. Nechybí jim ani smysl pro fair play. Dítě Střelec je přátelské. Střelec má dle horoskopu otevřené srdce, ale láska je pro něho hra.

Další zajímavé články

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama