reklama
 

Jaké jsou děti narozené v různých znameních: Povahu a vlastnosti ovlivňují hvězdy

Děti narozené ve znamení Berana (21. 3. - 20. 4.)

Máte-li doma malého Beránka, připravte se na energické dítě, které na sebe bude neustále upozorňovat.

Toto znamení má v sobě oheň i vodu. Na jedné straně tedy obrovskou dávku energie, ale na druhé straně i vysokou míru citlivosti. Tyto zdánlivě protichůdné vlastnosti se budou ve vašem dítěti prolínat a projevovat podle toho, v jakém je právě rozpoložení.

Tvrdohlavý vůdce a bojovník

Někdy můžete narazit na velký odpor. Pokud budete chtít po svém Beránkovi, aby udělal něco, co právě nechce. Má totiž dost tvrdošíjnou povahu. Na druhou stranu budete také obdivovat jeho vůli a odhodlání, sílu, odvahu, samostatnost nebo fantazii.

Děti Berani jsou také velmi ctižádostivé a nechybí jim jistá dávka zarputilosti a touhy prosadit se. Od vytyčených cílů je neodradí ani šrámy a karamboly, kterých se pravděpodobně dočkají. Protože jsou "horké" hlavy, občas se budou pořádně vztekat, ale jejich hněv zase brzy vychladne a nahradí jej bezelstný roztomilý úsměv.

Zvídavý školák bez disciplíny

Malý Beránek je velice bystré a učenlivé stvoření, dost možná začne mluvit a naučí se rozeznávat barvy dříve než ostatní děti. Pokud jde o školu, nečekejte ale žádného svědomitého studenta. Beran se totiž zpravidla umí soustředit jen na to, co ho opravdu baví. S disciplínou a odpovědností může mít problémy a nenechá se do ničeho nutit, ale miluje výzvy. Pokud ho něco uchvátí, bude v tom opravdu vynikat.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama