reklama

50 odstínů reality aneb Skutečné porno pro mámy

Pánové, chcete zvýšit šanci na domácí romanci? Přečtěte následující řádky své ženě tichým, hlubokým, sexy hlasem. A konejte podle přečteného.

Foto: Isifa/Thinkstock

Sex pro maminy: Lechtivé téma s příchutí tabu, poněkud explicitní erotika a mizerné dialogy. Tak obvykle kritiky shrnují trilogii o 50 odstínech. Pravda je ale někde úplně jinde. Maminky malých dětí si svých 50 odstínů reality odžívají úplně jinak - a my víme jak!

Pánové, chcete zvýšit šanci na domácí romanci? Přečtěte následující řádky své milované ženě a matce vašich dětí tichým, hlubokým, sexy hlasem. A konejte podle nich. Výsledek se zcela jistě dostaví.

Opatrně uchopil její kalhotky...

Opatrně uchopil její kalhotky mezi palec a ukazováček. Obrátil je naruby, přeložil napůl a odložil do koše na prádlo. S úlevou se zaklonila a zhluboka oddechovala.

Čtěte také: České ložnice: Literární rozkoš místo manžela

"Tak takhle se ti to líbí?" pronesl tichým, hlubokým, rozechvělým hlasem.
"Jo, to je ono! Přesně tak," zachraptěla.

Opatrně si stáhl ponožky - nikoli srolované napůl naruby, ale pěkně za špičku - a šetrně je odložil tamtéž. Hned jí bylo jasné, že to nedělá poprvé. Po zádech jí přeběhl mráz a zvolna stoupal až k hlavě, kde vybuchl v nadšení. On není jako ostatní muži, kteří je zmuchlají a odhodí! Ne.

"To je nádhera," vzdychla hlasem na pokraji selhání.
"Naučil jsem se to od jedné staré ženy," přiznal.

Sledovala, jak pomalu a pečlivě vrší špinavé oblečení do koše na prádlo. Její nejbytostnější jádro se chvějivě přibližovalo extázi.

Tak to máš přece ráda...

Probudila se do sluncem zalitého pokoje. Z kuchyně se ozývaly výkřiky nefalšovaného potěšení. Ano, její princ vstal dřív než ona a právě lifroval děti k úhledně prostřenému stolu. Čerstvé ovoce. Tvarohový krém. Oh, a palačinky! A rozhodně to nebyly palačinky z prášku... Ne. To by není jeho styl. Tyhle byly čerstvé, horké a sladké. Jako on sám.

Doporučujeme: Porodila jsem: Manžela už nepotřebuji, sex mě nebaví!

"Tak to máš přece ráda, horké a sladké," zavrněl, když zaregistroval její pohled.

Nedokázala se mu podívat do očí. Nemohla odtrhnout pohled od jeho silných prstů, pevně svírajících násadu... Násadu mopu. Jeho obočí orosil pot. Unyle sledovala, jak se elegantně pohybuje. Tam a zpátky. Tam a zpátky. A znovu a znovu v tom pravěkém rytmu. Teď zrychlil tempo. Tam a zpátky. Tam a zpátky. Tam a zpátky... Rychleji. Ještě rychleji. Pohyboval se s dravou dynamikou, ale zároveň s přísnou sebekontrolou. Po nose mu začala stékat neodbytná kapka potu. Podlaha se leskla jako zrcadlo. Kuchyni naprosto ovládl, a ona vzdala sebemenší odpor, podřizující se každému jeho příkazu.

Zvedni nohy!

"Zvedni nohy!" zašeptal vášnivým barytonem a její ušní lalůček ovanul horký vzduch. V rozespalosti si nebyla jistá, jestli se jí to nezdá. Ostýchala se. Co to po ní chce? Kam tohle povede?

"Jen na chvilku," přemlouval ji něžný hlas. "Pak můžeš zase dál klidně odpočívat. Prosím. Zvedni nohy!"

Od scény na košem špinavého prádla byla jako v mrákotách. Tolik se toho stalo. Poslechla. Zaťala břišní svaly a zvedla chodidla odřená od kostek lega. Byli sladěni jako hráči orchestru. Jak se pohnula, pohnul se i on. Hladce proklouzl pod jejím tělem. Pod zdviženými koleny projel nástavec od vysavače. Za ním zůstával dokonale čistý koberec.

Stěží se dokázala nadechnout. Na rukou jí vstaly chloupky husí kůže. Svaly na břiše hořely, ale byla to krásná bolest: "Nepřestávej! Dokonči to! Prosím, nepřestávej! Už to skoro bude!"

Neuvěřitelné: Vyzkoušela jsem vše z 50 odstínů šedi. Za jeden víkend

"Musím, lásko," zamumlal omluvně. Vzápětí odněkud dolehl dětský hlásek: "Hotovo! Utříííít!" Teprve tehdy pochopila, co měl na mysli.

Mám s tebou nějaké úmysly

Blížila se noc. Celý byt voněl úklidem. Děti dostaly večeři a táta je uložil do postýlky. Cítila se jako královna. Tiše vdechovala vůni domova, hluboce obdivujíc muže, který toho tolik dokázal. Srdce se jí chvělo nedočkavostí při myšlence na jeho silné, obratné ruce.

"Už jdeš spát? Mám s tebou nějaké úmysly," zapředl vibrujícím témbrem. Po zádech jí přeběhlo mravenčení.
"Jistě," souhlasila. "Cokoli si budeš přát!"

Tiše vstoupil do ložnice. Oholený a navoněný. Zcela připravený. Chvatně stáhla přes hlavu košilku a s nedočkavým povzdechem se položila na břicho, neschopná čelit naléhavosti v jeho očích. Pocítila jeho ruce na zádech. S něžným tlakem ji pomalu hladily zdola nahoru, hnětly páteř, ramena, krk. Pak se jí jeho prsty zabořily do vlasů a masírovaly pokožku hlavy. Celou dlouhou čtvrthodinu cítila ty ruce na svém těle, jak zkušeně zahánějí napětí všedního dne. Bezvládně spočívala v peřinách, neschopná myslet na cokoli. Potom se nad ni pomalu naklonil.

"Bolí mě hlava," zašeptal. "Miluji tě. Dobrou noc!"
"Taky tě miluji," odpověděla, jak vedle toho nádherného chlapa pomalu upadala do spánku. Usmívající se. Zabezpečená. Zcela uspokojená.

zdroj: volně zpracováno ze článku spisovatele Scotta Dannemillera v Huffington Post

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vyspali jsme se na prvním rande. Už jsme 25 let manželé

6 zásadních rozdílů mezi norskou a českou výchovou dětí

Čeho se bojí běžná třicetiletá žena? A čeho se bojíte vy?

Müllerova vila ve Střešovicích je světový unikát. Bez Masaryka by možná nevznikla | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama