reklama

Vyzkoušela jsem vše z 50 odstínů šedi. Za jeden víkend

Jak to vypadá, když scény z 50 odstínů šedi zkusíte v reálu?

Foto: Isifa/Thinkstock

Přestože možná patříte mezi tu hrstku jedinců, kteří 50 odstínů šedi nečetli, ani neviděli v kině, asi jste o tomto počinu už něco zaslechli a víte, že tu jde především o sex. Samozřejmě ne ledajaký, když má naplnit tak tlustou knihu a celovečerní film. Čím neobvyklejší praktiky, tím lepší.

Spousta fanynek už jistě leccos z románu vyzkoušela v praxi, ovšem redaktorka americké Marie Claire šla ještě dál a rozhodla se udělat experiment, při němž otestovala úplně všechno, navíc za jediný víkend. Cílem bylo vyzkoušet, jak moc se autorka knihy E. L. James nechala unést fantazií a nakolik to všechno může být reálné.

Chtěli byste vědět, jak ten víkend probíhal? Přinášíme vám podrobný popis:

Sobota, 10 hodin ráno

"Vstávám a jsem připravena na sex. Ostatně to je obvyklá činnost, kterou s přítelem v sobotu ráno děláme. Jako první zkoušíme scénu, v níž Anastasia přišla o panenství. Zvedám kolena do vzduchu a nechávám ho, aby do mě pomaličku pronikl. On se opírá o lokty a vůbec děláme všechny ty vzletně popsané věci, ale v reálu je z toho jen obyčejná misionářská poloha. Bylo to fajn, ale nic neobvyklého."

Sobotní poledne

"Obyčejně nepatříme mezi lidi, kteří to běžně dělají dvakrát denně, ale když je příležitost, vlastně se tomu nebráníme. Když se vžiju do role, měli bychom si to teď rozdat zezadu, střídat rychlé a pomalé tempo, v nejlepším by mě měl nechat čekat a podobně. V praxi je to klasický styl "na pejska". Vlastně to bylo doslova, protože jsem měla v hlavě knihu a štěkala na něj pokyny, co má dělat. Ty smyslně pomalé tahy jsme tedy přerušovali především výbuchy smíchu."

Sobota, 3 hodiny odpoledne

"Třikrát denně? To je tak sexy! A taky únavné. Ale víc sexy. Takže jdu pro víno, které si máme vzájemně pít z úst, má mi ho nalít do pupíku a pak vysát. Taky mi musí svázat zápěstí za hlavou. Potom mě musí postupně líbat od hlavy až k patě, pomalu mě dráždit a pak do mě tvrdě a rychle vrazit. Jak to vypadá z reálu? Když piju víno z jeho pusy, připadám si jako malé dítě. Pak zjišťujeme, jak málo vína se vejde do pupíku, a že je to vlastně úplně zbytečné a směšné. Orální sex je potom skvělý jako vždycky, to miluju. Pak už jsem ale tak unavená, že vlastně ani pořádně nevím, jak to dokončil."

Sobota, 5 hodin odpoledne

"Když to jdeme dělat počtvrté, připadám si trochu jako na olympiádě a mnohem radši bych si dala dort a šla sledovat Gilmorova děvčata. Místo toho mě čeká předehra, a pak musím vystrčit zadek do hůry, s koleny na posteli, aby mi "pan Grey" mohl naplácat a pak mi ho strčit pěkně hluboko. Ještě než jdeme na věc, dohodneme se, že si po tomhle čísle dáme pauzu na koblihu, takže se mi do žil vlévá nová energie a vlastně se mi to líbí."

Sobota, 11 hodin večer

"Neodškrtáváme seznam tak rychle, jak jsem původně chtěla, ale prostě jsme se dřív k dalšímu sexu nedokázali donutit. Na řadě je tedy dlouhá předehra, v hlavní roli moje prsa. Moc nás to nebaví a zejména můj partner si z toho dělá spíš legraci."

Sobotní půlnoc

"Abych byla upřímná, jsem totálně vyčerpaná. Teď by mi měl zavázat oči, vzít bičík a jen jeho pomocí mě dovést k orgasmu. Ve skutečnosti žádný bičík nevlastníme, asi jsem příliš obyčejná. Takže jsem vyprala péřovou prachovku a použili jsme ji místo bičíku. Partnera to baví víc, než bych si myslela. I mě se to líbí, i když vyvrcholení nedosáhnu. Umím si ale představit, že kdyby místo peří byla pevná kůže, povedlo by se to. Takže si to přidávám na pomyslný seznam toho, co chci rozhodně ještě zkusit."

Shrnutí prvního dne

"Během dosavadního maratonu jsem zažila čtyři orgasmy, zatímco partner tři."

Neděle, 9 hodin ráno

"Museli jsme si nastavit budíka, ale přítel je nějak podezřele čilý a hned se ptá, co nás čeká. Jsem přivázaná k posteli, ležím na břiše s vystrčeným zadkem a jsem strašně ráda, že všechnu tu práci oddře partner, a tak se jen pokouším zůstat vzhůru a říkat věci jako: "Hmm, to je tak super, pokračuj."

Neděle, 10 hodin ráno

"Konečně je čas na rychlovku, i když samozřejmě také dlouze popsanou. My ji ale splňujeme, jak nejrychleji to jde, abychom se taky mohli věnovat jiným věcem."

Neděle, 11 hodin dopoledne

"Protože jsme včera trochu zaháleli, dnes se musíme o to víc snažit. Přišel čas na Venušiny kuličky. Takže: Ohnout, chytit si kotníky, partner do vás vloží Venušiny kuličky. Pak se procházejte, partner by se vás měl stejně jako pan Grey ještě náležitě dotýkat, aby zvýšil veškerou rozkoš. Pro mě bylo ve skutečnosti hodně těžké v sobě vůbec kuličky udržet a spíš mě napadlo, jestli za chvíli nebudu muset volat doktora."

Nedělní poledne

"Jakmile jsem si kuličky vyndala, byla jsem díky té úlevě svolná ke všemu. Nyní se dostáváme do fáze, kdy Anastasia přebírá velení a diktuje, co chce, například aby si to rozdali na stole. Zní to tak smyslně, jenže jsme už oba tak unavení, že zkusíme jen pár tahů a vzdáváme to."

Neděle, 4 hodiny odpoledne

"Další číslo mi připomíná lékařskou prohlídku, protože mi partner má rukama přejíždět přes celé tělo a jedním prstem dráždit klitoris. Na druhou stranu je to příjemná změna tempa. Po jemném dráždění do mě vstoupí zezadu a oba si to užíváme."

Neděle, 6 hodin odpoledne

"Víte, co teď zní opravdu báječně? Vana plná bublin, svíčka a Enya. Jenže s panem Greyem nemůžete ve vaně jen tak odpočívat. Každopádně popis téhle scény je v reálu naprostý nesmysl. Jeden příklad za všechny: voda přece nepůsobí jako lubrikant, naopak všechno spíš vysušuje. Když jsem se nad ním vznášela, připadala jsem si, jakoby ve mně někdo štípal dříví. Pokaždé, když jsem se nadzvedla, voda smyla všechno, díky čemu to mohlo proběhnout hladce."

Neděle, 8 hodin večer

"Rychle ještě stihnout představení s orálním sexem. Tedy pomalu, v 50 odstínech je na všechno spousta času. Zkoušíme si to užít, ale ještě víc to toužíme rychle splnit a usnout. Kupodivu se nám daří obojí."

Neděle, 10 hodin večer

"Vzbudíme se ve stresu, že už je určitě půlnoc a že jsme zaspali ještě poslední číslo a všechno zkazili. Naštěstí je ale teprve deset. Takže ještě jednou se nechat svázat, tentokrát i zavázat oči a na uši dát sluchátka s hudbou a nechat ho, ať se snaží. Až budete v nejlepším, měl by vám rozvázat kotníky a celé vaše tělo zvednout, abyste se postele dotýkala jen rameny a v této poloze vás oba dovést k orgasmu. Opravdu se snažíme, ale u dalšího orálního sexu přicházím na to, že tohle už jsme za poslední dva dny dělali asi padesátkrát. 

Jinými slovy, jsem definitivně přesvědčena, že 50 odstínů je jen misionářská poloha na pár různých způsobů, ale nic jiného. Mně se to tak líbí, myslím, že ženy mají tuhle polohu rády, asi i proto, že veškerá práce je na muži. A taky je tohle možná důvod, proč se z knihy stal takový hit. 

Každopádně až budu mít příště volno, budu o tomhle tak maximálně číst, zažívat na vlastní kůži to rozhodně nemusím."

Shrnutí druhého dne

Počet mých orgasmů se vyšplhal na čtyři, partner měl jen dva.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co vaše sexuální sny skutečně znamenají?

15 drobných lží, které vám můžou zachránit manželství

Test: Jak znáte 50 odstínů šedi?

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama