reklama

Pohodlně se usaďte, uvolněte se a otevřete svoji mysl. Představíme vám milostnou polohu, kterou možná neprávem podceňujete. Není nijak náročná, není vlastně ani nějak zvláštní. Není to klasická poloha, kdy svému partnerovi hledíte z očí do očí. Avšak není to ani typická poloha zezadu.

Přestože v ní může chybět oční kontakt, je to poloha plná něhy a lásky, plná citu a romantiky. V žádné jiné milostné pozici se těla partnerů nedotýkají tolik, jako při té označované jako poloha lžíce, poloha lžic nebo poloha lžičky.

Nalákali jsme vás aspoň trošku? O tom, že stojí za vyzkoušení, není pochyb. Ještě než vám popíšeme všechny výhody, které poloha lžic nabízí, pojďme se podívat na to, o jakou polohu vlastně jde.

Tělo na tělo – jako lžíce v příborníku

Představte si dvě naprosto stejné lžičky, které dáte k sobě. Takřka polovinou povrchu se jedna dotýká té druhé, a také naopak. Zapadají do sebe naprosto perfektně, stejně jako souznící pár, stejně jako muž a žena. Něžná poloha skýtá téměř dokonalou harmonii něžnosti.

Tuto polohu zná i prastará kamasutra a dodnes ji s oblibou praktikují páry na celém světě. Přidáte se k nim? Chcete vědět jak na to?

Lehněte si s partnerem na bok a mírně pokrčte dolní končetiny v kolenou. Žena leží před mužem, mírně výše oproti muži. Žena je jakoby schoulena v klíně partnera. To mj. symbolicky zachycuje muže jako jejího ochránce. Muž se k ženě tiskne a zasouvá zezadu penis do pochvy. Pro ulehčení mu žena může pomoci nasměrováním pánve a mírným nazdvihnutím horní nohy.

Poloha lžíce je vhodná i pro těhotné ženy, doporučuje se však provozovat jen do pátého měsíce těhotenství.

Zažijte pravé milostné pouto plné rozkoše

Poloha lžičky je přirozeně příjemná kvůli těsnému kontaktu těl, která se dotýkají na mnoha místech. Umožňuje také hluboký průnik, což ještě násobí slastné okamžiky. Vzniká velmi intimní spojení, kdy partneři vzájemně vnímají pocity lásky, náklonnosti i přitažlivosti.

Tělesná blízkost působí mnoho rozkoše především ženě. Tu může partner podpořit i drážděním klitorisu nebo prsou, tam všude bez problémů dosáhne.

Poloha lžičky umožňuje laskat ušní lalůček partnerky nebo ji do ouška šeptat něžná slovíčka.
Mezi výhody polohy patří také to, že její provedení je snadné, poloha je velmi pohodlná a neunaví. Je tedy vhodná třeba ve chvílích, kdy mají partneři za sebou těžký den, nebo jsou naopak po ránu ještě rozespalí, a přesto po sobě touží.

Poloha lžic představuje jemnou milostnou techniku, která je oproti jiným polohám klidnější. O to více intimity a vzájemného sdílení pocitů nabízí. Pokud však máte s partnerem divoké choutky a lákají vás rychlé, dynamické pohyby, nechte si polohu lžičky na jindy a raději si vyberte vášnivější polohu.

Prostor pro zpestření je vždycky!

Pokud má žena v poloze lžičky nohy blízko u sebe, vytváří vyzývavý tlak a intenzivně plochami svého těla stimuluje mužský úd. Nevýhodou však je možné vypadávání penisu z vagíny. Běžně proto žena horní nohu mírně zvedá. S tím ji může pomoci i partner – může nohu jemně směrovat svoji rukou a určovat tak naklonění pánve a úhel průniku.

Žena může horní nohu také posunout dozadu a zamotat ji mezi nohy partnera. Prohloubí tak intimitu spojení a podpoří milostné signály.

Poloha lžíce je vhodná také pro anální styk.

Máte-li chuť na více dynamiky a chcete-li si užít rychlejší tempo, je poloha lžičky příjemnou předehrou a úvodem k dalším žhavým hrátkám. Kamasutra zná poloh ještě dost a vy možná také. Málokterá z nich však nabízí tolik intimní blízkosti jako poloha lžic.

Související články

reklama
reklama
reklama