reklama
 

Kosmetická značka Rimmel má dlouhou tradici po celém světě. Kosmetika pochází z Londýna, ale znají ji ženy v mnoha zemích, dokonce i v České republice si získala své oblíbenkyně.

Rimmel je synonymem pro výraz řasenka v mnoha světových jazycích. Řasenka je nejslavnějším a nejoblíbenějším vynálezem této značky. Rimmel London je v současné době v Británii jedničkou v dekorativní kosmetice. Výhodou pro společnost v dnešní době je, že výrobky netestují na zvířatech.

V roce 1834 se Eugene Rimmel rozhodl věnovat kosmetickým věcem a začal prodávat kosmetické vymoženosti, které ženy zkrášlí, omladí a vyhladí jim vrásky. Jeho obchod šel velmi dobře. Dozvěděli se o něm i na královském dvoře a on se stal vrchním dodavatelem pro královnu.

Než se ženy dozvěděli o této značce, používali pro nanesení make-upu jen navlhčený uhlík, kterým barvu na řasy přenášely.

Produkty značky Rimmel se často spojují s britskou modelkou Kate Moss, která se zamilovala do řasenky této společnosti. Později se stala tváří Rimmel London. Další slavné hvězdy, které pracují pro tuto značku, jsou Sophie Ellis-Bextor, Lily Cole a Ayumi Hamasaki. Od roku 2009 se k propagaci firmy přidala ještě Jerry Hall, Georgia May Jagger a kanadská supermodelka Coco Rocha.

Kosmetickou společnost nyní vlastní Coty, Inc. Nedávno zažila společnost skandál, kdy jejich reklamy s Jagger a Moss byly zakázané. Úřad pro reklamní standardy je označil za zavádějící a klamné. V těchto reklamách byly použity falešné řasy.

Mezi produkty této firmy najdeme laky na nehty, celkovou péči o nehty. O rty se postarají rtěnky, lesky a konturovací tužky. Tváře vylepší make-upy, pudry, tvářenky a korektory. Smyslné oči budou díky kvalitním řasenkám, očním stínům a tužky na oči.

Oblíbený produkt této značky?

Sunshimmer zaručuje okamžité opálení. Rozzáříte svůj vzhled s novou řadou Sunshimmer od Rimmel London. Sunshimmer Maxi bronzový pudr se postará o celé tělo. Pokožka získá přirozeně opálený nádech se zlatými odlesky. K zakoupení je ve dvou odstínech.

Související články

reklama
reklama
reklama