reklama

Detoxikační kúra nebo ošetření pleti? Nechte se hýčkat

Chcete mít profesionálně ošetřenou pleť? Bojuje s akné nebo pigmentovými skvrnami? Kupte si na tyto procedury výhodný voucher a nechte se hýčkat

Ilustrační záběr
Ilustrační záběr | Foto: Reuters

Chcete mít krásnou pleť? Trápí vás akné nebo suchá pokožka? Kupte si výhodný voucher a dopřejte své pleti kvalitní péči nebo tělu detoxikaci.

Pryč s vráskami

Netrapte se již pohledem do zrcadla, které odráží povadlou pleť s vráskami, jizvičkami, akné či pigmentovými skvrnami. Nyní se můžete všech těchto neduhů zbavit efektivně a navíc díky dnešní nabídce výhodně S 60procentní slevou můžete vyzkoušet jedno z nejmodernějších ošetření - mezoterapii kmenovými buňkami na nově otevřené pražské moderní klinice Esthetic Medical Clinic, která je odnoží známé Esthetic Laser Clinic. Svěřte se do rukou profesionálů. Voucher stojí 1440 korun a platí do konce června 2012.

Detoxikace

Taky vám sváteční jídlo a válení se na gauči dalo zabrat? Rádi byste svému tělu dodali ozdravnou vzpruhu? Detoxikační kúra v podobě lymfodrenáže z vašeho těla škodlivé látky vyžene. Navíc nastartuje látkovou výměnu a kromě toho ještě pocítíte příznivé účinky i na svojí pokožce, která bude krásně hladká a hebká. Voucher stojí 1590 korun a uplatníte jej v salonu v Kunraticích nebo na Pankráci v Praze. Platí do konce března 2012.

Ošetření pleti

Nechte se unést a dopřejte své pleti dokonalou péči od čištění přes masáž až po úpravu jednotlivých částí obličeje. Celou hodinu a půl vás v pražském salonu bude hýčkat profesionální kosmetička, která vám prozradí i leccos o vašem zdraví. Poukaz pořídíte za 399 korun a platí do konce března 2012.

Výživa pleti

Nenechte svou pleť v zimních měsících strádat.V Relax Salonu Sen v Praze je pro vaši pleť připravena ozdravná kúra. Omládněte o pár let pomocí enzymatického peelingu, čištění ultrazvukovou špachtlí, séra proti vráskám a řadě dalších ošetření připravených přímo na míru vaší pleti - a to za pouhých 350 korun. Voucher platí do konce března 2012.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama