reklama

Dopřejte si kosmetickou proceduru se slevou

Nechte se hýčkat - vyzkoušejte některou z kosmetických procedur nebo ji nadělte blízkým pod stromeček

Co třeba bandáž?
Co třeba bandáž? | Foto: Aspen.pr

Jakou kosmetickou proceduru si dopřát a ještě ušetřit? Voucher můžete nadělit k Vánocům i svým blízkým, chybu tím rozhodně neuděláte! Přinášíme vám čtyři tipy ze slevového portálu. Kupony uplatníte v Praze a v Brně.

Krásnější pleť

Vrátit čas zpátky nejde, ale dopřát si efektivní omlazení možné je. Speciální radiofrekvenční balíček tvář vyhladí a navrátí jí vitalitu. Potěšte sebe a oslňte okolí náhlou proměnou. Poukaz stojí 1590 korun a je uplatníte ho v Praze do konce března 2012.

Masáž

Dopřejte si zasloužený odpočinek a vyberte si hodinovou masáž přesně podle toho, co máte rádi a co vám vyhovuje. Vyzkoušet můžete sportovní, relaxační nebo aroma masáž. Užijte si příjemnou pohodu, která se rozlije po celém těle, očistěte mysl a zbavte se stresu, navíc za skvělou cenu 250 korun. Voucher platí do konce června 2012 v Praze.

Fotorejuvenace

Trápí vás nedokonalosti pleti, přibývající vrásky, akné, žilky či pigmentové skvrny? A chtěli byste se jich zbavit? Tak na nic nečekejte a využijte fotorejuvenaci nebo e-light, díky kterým budete mít pleť jako filmová hvězda. Poukaz za 590 korun platí v Brně do konce února 2012.

Očistěte vaše tělo

Přijďte si odpočinout a očistit organismus od všech škodlivin. Hoďte za hlavu všechny starosti a uvolněte tělo i mysl v bylinné parní lázni Bylinka. Díky poukazu si užijete celých šedesát minut voňavé relaxace. Léčivá procedura pomůže odplavit z vašeho organismu toxiny i přebytečné tuky a vlije vám do žil novou energii. Poukaz platí v Brně do konce dubna 2012. Voucher stojí 119 korun.


 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama