reklama

Video návod: Rychlý účes na ples, který zvládnete sami

Nechcete před plesem utrácet za kadeřníka. Tady je jeden rychlý účes, s kterým na plese zazáříte a zvládnete ho sami nebo s kamarádkou.

Foto: Thinkstock

Nechali jste se učesat od kadeřníka, stálo to hodně peněz a ještě se vám to ani tolik nelíbilo? Vyzkoušejte účes podle našeho videa. Zvládnete ho rychle - sami nebo s malou pomocí kamarádky a na plese budete neodolatelná.

Plesová sezóna je v plném proudu. Vybrali jsme jednoduchý typ, který se vyčesává z culíku. Postačí vám jen pár černých vlasových pérek, gumička a trocha vašeho času.

Jednoduchý drdol

Jde o typ účesu, který se hodí pro delší vlasy. Na videu vidíte, že jsou stažené do culíku. Pokud máte ofinku, pak nezoufejte, bude to vypadat ještě lépe nebo si ji můžete zalakovat dozadu. Podrobný návod si prohlédněte na videu...

Vyčesaný drdol se hodí k plesovým šatům bez ramínek nebo s úvazem za krk. Je elegantní, neurazí a můžete ho obměnit zajímavou ozdobou do vlasů či netradiční stuhou.

Češete se na akce a plesy sami nebo se vkládáte do rukou odborníků? Jaký styl účesu máte nejraději? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ozdoby do vlasů: Na plesy i zvláštní příležitost

Video: Jak posilovat ochablé svaly paží

Pracovala jsem s manželem v jedné kanceláři: Peklo!Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama