reklama

Sexy čtyřicítka - vypadá na třicet!

Dnes pro vás máme již třetí čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět ani slavný VOGUE. Rozhodli jsme se totiž, že s novou podobou postupně budeme měnit i obsah. Chceme dělat věci nově, moderněji a co nejzajímavěji. Podívejte se, stojí za to!

Foto: Vojtěch Kaštánek

Dnes pro vás máme již třetí čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět ani slavný VOGUE. Rozhodli jsme se totiž, že s novou podobou postupně budeme měnit i obsah. Chceme dělat věci nově, moderněji a co nejzajímavěji. Podívejte se, stojí za to!

Mnohé z vás jistě znají náš projekt Každá žena může být modelkou, který pravidelně chystáme s Michalem Zapomělem. Myslíme si, že každá žena je krásná, každá žena může být modelkou a není to o postavě, ale o pocitu a možnostech. Stačí mít dobrého kadeřníka, stylistu, vizážistu, fotografa...

Koncem června jsme pro vás měnili 5 různých žen.

Před objektivem jsme měli studentku, čerstvou maminku ale i paní v důchodovém věku. Dnes pro vás máme 38letou maminku dvou dětí (Sandra 6, Jakub 8), sportovní instruktorku, která vyučuje jak dospělé tak i děti. Miluje moře, slunce a svoje děti. Ve volné chvíli nejraději cestuje a spí. Potkat ji můžete například v Balance clubu Brumlovka,  Solarium BBC a dalších pražských sportovních klubech!

Celou proměnu vedl Michal Zapoměl - kreativní ředitel Alterny, styling Natálie Host, video Kamil Příhoda a nádherné fotografie pořídila Pavlína Jarošová. Obrovské díky patří salonu Portrait by Michal Zapoměl, kde dámám radikálně měnily účesy a barvy.

Jak se vám  dnešní proměna líbila? Napište nám v diskuzi pod článkem.

A máme pro vás ještě dvě zprávy:

Chcete se stát také naší modelkou a zaplnit stránky Žena.cz svými fotkami? Přihlašte se na [email protected]! Pošlete pár vět o sobě, aktuální fotografie, míry, kontakt a třeba se štěstí usměje i na vás! Na září totiž chystáme další super akci!

Jste kadeřnice či kadeřník a hledáte práci? Chcete pracovat v centru Prahy po boku třetího nejlepšího kadeřníka na světě? Pošlete své CV na adresu [email protected] a jděte za svým snem!

Již příští týden vám odhalíme čtvrtou dámu a máte se opravdu na co těšit!

A ještě jeden malý tip na konec - v grafice (levý sloupec) se vám po najetí myši na obrázek celá fotka zazoomuje! :) A nezapomeňte si prohlédnout i fotky z backstage, ať víte, jak to celé vzniklo.

Prohlédněte si i předchozí díly: Proměna Markéty a Markéty by Michal Zapoměl (vlevo)

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama