reklama

Darujte k Vánocům zářivý úsměv

Buďte originální - darujte svým k Vánocům blízkým zářivě bílý úsměv

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi přichází i příjemná sváteční atmosféra. Předvánoční pohodu a klid nám však mnohdy kazí hon na dárky, který pořádáme s touhou ulovit pro rodinu a přátele ty nejoriginálnější kousky. Také si každý rok lámete hlavu nad tím, co budete letos balit do vánočního papíru, přemýšlíte, plánujete, nenápadně zjišťujete a nakonec stejně vždycky skončíte v drogerii či knihkupectví?

Tento rok můžete být originální. Pokud chcete svým blízkým pod stromečkem vykouzlit opravdový úsměv na rtech, pak je zkuste obdarovat voucherem na různé druhy ošetření v novém dentálním centru Podkovka v Praze.

Kolik stojí úsměv?

Podkovka je nové stomatologické centrum, které nabízí kompletní péči o chrup pro celou vaši rodinu. Příjemné prostředí zrekonstruované vily v pražském Podolí, sympatický tým třech profesionálních lékařů a zubní hygienistky, přátelský až rodinný přístup a skvělé ceny - toto všechno vám klinika nabízí. Podkovka si zakládá na usměvavých pacientech
a bezchybný úsměv teď díky nim můžete věnovat také vy.

Podkovka si pro vás připravila pestré portfolio poukázek, mezi které může patřit např. bělení zubů, prováděné bezbolestnou a bezpečnou metodou za použití látky karbamid peroxidu. Voucher na běloskvoucí chrup z Podkovky stojí 3900 korun.

Dalším dárkem, který udělá pod stromečkem jistě radost, může být poukázka na stále oblíbenější keramické fasety či zubní implantát. Pokud si netroufáte vybrat vašim blízkým sami, věnujte jim komplexní ošetření chrupu, kde si obdarovaný po konzultaci s lékařem zvolí, co je pro jeho zdravé a běloskvoucí zuby nejlepší.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama