reklama

Kde vám kvalitně zabalí vánoční dárky?

Giftisimo vám luxusně zabalí vaše dárky pod stromeček

Kde si nechat luxusně zabalit vaše vánoční dárky? Značka Giftisimo nabízející dárkové balicí služby letos slaví deset let od uvedení na trh. Její provozovna v Praze - Arkády Pankrác, Centrum Chodov, CČM, OC Nový Smíchov, My Tesco Národní, Palác Flora, Metropole Zličín a Pardubicích - Afi Palace nabízí kvalitní balicí služby.

Díky spokojenosti svých zákazníků a neustále rostoucímu zájmu bude v letošním roce pod značkou Giftisimo v předvánočním období otevřeno dvacet poboček v České republice a pět poboček na Slovensku.

"Naše zákazníky bychom za jejich věrnost rádi odměnili, a proto jsme pro ně při příležitosti desátých narozenin připravili speciální akci. Od prvního listopadu si budou moci své dárky nechat zabalit za zvýhodněné ceny do stylového balicího papíru, který dovážíme z Itálie," říká Tomáš Lichtenberg, jednatel společnosti ARNB pod jejíž křídla patří značka Giftisimo

Široký sortiment

Značka Giftisimo se specializuje na exkluzivní dárkový servis. Nabízí široký sortiment balicích papírů, které si dováží až z Itálie a Německa, ručně vyráběných dárkových krabic, tašek a stuh. Dárky jsou pro její zákazníky baleny buď přímo na místě v jednotlivých provozovnách, nebo se připraví předem a klientovi se přivezou již zabalené.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama