reklama

Bělící zubní pudr Eva dokáže rozsvítit úsměv

Vizitkou ženy jsou vlasy, nehty, ale hlavně zářivý úsměv. Bělící zubní pudr Eva k němu pomůže

V září už se pomalu začínají nakupovat plesové šaty, prohlížejí se časopisy s vhodnými účesy na večírek, ale málokdo si uvědomuje, že by se měl zaměřit i na svůj chrup. Nejen perfekní make-up oslní ve společnosti, ale také krásný a zářivý úsměv, který bez bílých a zdravě vypadajících zubů není úplný. Milovníci kávy, čaje nebo kuřáci by měli zbystřit a zamyslet se nad tím, zda na jejich zubech nepřevládá žluté zabarvení. Než se otevřou dveře tanečních sálů, máme ale dost času vše napravit. Egyptská společnost Eva Cosmetics představuje Bělící zubní pudr Eva, který si se žlutým zabarvením dokáže poradit, ale co je nejdůležitější pro zdraví úst je to, že se popere s nebezpečným plakem.

Pokud se podíváme do historie, první zmínky o zubní pastě nalezneme ve 4. století před naším letopočtem a to přesně v Egyptě, kdy se vyráběl předchůdce pasty ze soli, máty, pepře a květů kosatce a co do konzistencce zubní past šlo spíše o prášek, ať už to byl spálený chléb, nebo drcená cihla se solí v devatenáctém století.

Hlavně se není potřeba bát toho, že ústa budou po použití vypadat jako keramické umyvadlo po zásahu Sava, protože Eva pudry bělí do přirozeného odstínu skloviny a neobsahují agresivní chemické látky. Pokud se člověku podaří být důsledný, může nepříjemnou barvu stáhnout až o dva odstíny. Firma nenechala nic náhodě a výrobek si nechala ověřit stomatologickou studií, která potvrdila bezpečnost a blahodárné účinky pro zuby, dásně a celá ústa. Není se čemu divit, když se v Evě ukrývá hned devatenáct užitečných látek jako jsou například aktivní kyslík, který narušuje povrch nepříjemného povlaku, mořská sůl přirozeně vybělí sklovinu a dentalní prášek ve finále vše vyleští.

Výrobek si vyzkoušela už i Eva Decastelo, která bělící zubní pudry všem doporučuje. Pokud by někomu vadilo, že se proces čištění prodlouží ještě o použití pudru, je pro svou jemnost a výborné vlastnosti, mezi které patří ničení bakterií, doporučován i jako plnohodnotná náhrada zubní pasty. V puse se kromě příjemného pěnění objeví ještě příchuť mentolu - na osvěžení dechu, meswaku - kořen orientální rostliny s velkým bělícím účinkem, hřebíčku - prevence paradentózy a zánětů nebo fluoru, který posiluje sklovinu a chrání proti kazu. Cena za bělící prášek se pohybuje kolem devadesáti korun.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama