reklama

Bělící pero pomůže zubům viditelně už za dva dny

Originálním dárkem na Vánoce může být bělící pero White & Go, které je profesionálním přípravkem v oblasti stomatologie

Foto: Žena

Co letos koupit k Vánocům? Pokud chcete opravdu neobvyklý dárek, lze koupit bělící pero White & Go. Jedná se o profesionální prostředek na  bělení zubů až o čtyři odstíny. Výsledky by měly být viditelné už za dva až čtyři dny.

Zabarvení zubů je přirozený proces, který přichází s věkem. Lidé k nepříjemné barvě sami přispívají pitím čaje, kávy, coly, kouřením a pitím červeného vína. Bělící pero každému může vyčistit povrch, ale i těsné prostory mezi zuby a mezerami. 

Jak na to?Nejprve se zuby lehce osuší, nanese se na povrch vrstvička gelu, která se nechá přibližně minutu zaschnout. Celkový proces bělení trvá kolem půl hodiny, kdy je možné se věnovat jiným aktivitám, ale samozřejmě je třeba se vyvarovat jídla a pití. Po třiceti minutách se zuby očistí kartáčkem a pastou. Bělit je možné jen jednou denně a celková obnova barvy chrupu trvá čtrnáct dní.

Během bělení dochází k uvolňování aktivního kyslíku, který se dostane do skloviny. Nedochází k žádnému nechtěnému poškození. Firma Hellerdent si nechala udělat rozsáhlý průzkum a studie prokázaly, že se jedná o bezpečnou estetickou proceduru. Výrobek White & Go je k dostání v lékárnách a prodejních sítích Schlecker. Cena se pohybuje kolem čtyř set korun.

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama