reklama

Královně skandálů Kate Mossové je 50! Nahé fotky, kokain i nebeské randění s Deppem

Kate Mossovou objevili ve čtrnácti letech a od té doby je jednou z nejvýdělečnějších modelek. Malá a hubená Mossová rozjela novou modelingovou vlnu a v úspěchu jí nezabránil ani kokainový skandál. V úterý 16. ledna oslaví 50. narozeniny.

Model Kate Moss presents a creation from the Versace by Fendi collection during Milan Fashion Week in Milan, Italy, September 26, 2021. Picture taken September 26, 2021. Prohlédnout grafiku
Model Kate Moss presents a creation from the Versace by Fendi collection during Milan Fashion Week in Milan, Italy, September 26, 2021. Picture taken September 26, 2021. | Foto: Reuters

Se svým chlapeckým vzhledem se Kate Mossová lišila od ostatních supermodelek éry 90. let a taky žádná z nich nevpadla do devadesátek tak bouřlivě jako ona. Jako čtrnáctiletou ji objevila na newyorském letišti JFK ředitelka modelingové agentury Sarah Doukasová a okamžitě ji začala obsazovat do mezinárodních kampaní, jako například na spodní prádlo značky Calvin Klein.

Modelka měla bouřlivé vztahy s Johnnym Deppem či zpěvákem Petem Dohertym. S tím souvisí skandál z roku 2005, kdy byla přistižena, jak ve zkušebně jeho kapely šňupe kokain. Nakonec si vzala frontmana skupiny The Kills Jamieho Hinceho.

Anglická supermodelka a návrhářka Kate Mossová se narodila 16. ledna a slaví 50. narozeniny.

reklama
reklama
reklama