reklama

Zhubněte s chytrými aplikacemi v mobilu

Pokud si hlídáme kalorie, mohou nám s tím pomoci aplikace v chytrém mobilu. Vyzkoušejte portál TopApps

Plnit novoroční předsevzetí je těžké. Pokud chceme přestat kouřit, shodit nejaké kilo, nebo začít sportovat, mohou nám pomoci aplikace z portálu TopApps.cz.

Tržiště pro přístroje iPhone a iPad nabízí virtuální pomocníky, kteří zatočí s cigaretami, pomohou žít zdravěji a pokoří s vámi rekordy.

Aplikace iQuitSmoking využívá relaxaci a prvky hypnózy, aby nás dostala na cestu k úspěšnému skoncování s kouřením. Už za cenu půl krabičky cigaret je možné tuto aplikaci stáhnout do svého telefonu.

Častým novoročním předsevzetím bývá dieta a zdraví životní styl. Vyzkoušet můžeme aplikaci Nutrisystem. Hlídá tělesné parametry a pomáhá plánovat jídelní, pitný a tréninkový režim. Poradí, jak se vyhnout hladovění, a jaká jídla jsou pro nás ideální volbou. Aplikace Kalorické tabulky udělají přehled v nutričních hodnotách našich oblíbených jídel. Díky největší databázi potravin dostupných v České republice budeme vždy vědět, co si můžeme dovolit a co ne. Kromě toho si můžeme zaznamenávat jídlo a denní aktivity do deníčku. Kalorické tabulky podporují čtečku čárových kódů na potravinách.

Marathon Training je užitečná aplikace pro sportovce. Připraví každého běžce krok po kroku třeba na Pražský maraton. Během tréninku dostáváme sluchové pokyny. Cvičební plán trvá dvacet čtyři týdnů při tréninku šest dní v týdnu. K aplikaci je možné využít GPS a dále pracuje s výběrem hudby.

Cizí jazyky potrénujeme na aplikacích German Study Buddy, které pomáhají s německou slovní zásobou a s jejím procvičováním. Aplikace Vševěd Pro je dobrým tahákem. Český výrobek, který pomáhá objasnit matematiku, fyziku, češtinu i slovenštinu. Nabízí off-line a on-line přístup k databázi s více než sto dvaceti tisíci hesly různých oborů, jako je historie, zeměpis, ekonomie, chemie, biologie a mnoho dalších.

Všechny aplikace jsou ke stažení na českém portálu TopApps, který se stará o výběr a třídenní aplikací pro iPhone a iPad. Kromě recenzí jsou zde k dostání i české překlady jednotlivých her a aplikací. 

Pazderka: Ruská propaganda přitvrzuje, jako novinář bych se v Moskvě necítil bezpečně | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama