reklama

Tři tipy na aplikace pro gurmány

Tři gastro aplikace pro váš iPad a iPhone pomohou s výběrem i nákupem jídla

Foto: Žena

Pokud vlastníte iPhone nebo iPad a zárovň milujete dobré jídlo, stáhněte si některou z prvotřídních aplikací z nového českého portálu TopApps.cz. Odborníci z nového portálu vybrali tři gastro aplikace pro gurmány.

První z nich je intuitivní obrázkový nákupní seznam Taplist Shopping List. Tato aplikace pomůže vytvořit nákupní seznam potravin podle ikon jednotlivých jídel současně uspořádaných jako v klasickém supermarketu. Seznam si tak lze vytvořit pomocí virtuální procházky supermarketem. List si navíc pamatuje, co kupujete nejčastěji.

Aplikace Beanhunter, pomocník pro výběr kvalitní kavárny, umožňuje uživatelům sledovat hodnocení kaváren po celém světě, přidávat své postřehy a doporučení ostatním. Aplikace vyhledává nejbližší kavárnu v okolí a sleduje recenze podniků včetně fotografií.

Třetí z nabídky aplikací je Dishoo - Foof in 11 languages. Je to speciální slovník pro potraviny a nápoje rozdělených do kategorií jako snídaně, předkrmy, hlavní jídla a podobně, jako na jídelním lístku. Překlad do jedenácti světových jazyků vám pomůže si správně v restauraci vybrat a objednat. Navíc je k dispozici offline, odpadají tak náklady na roaming.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama