reklama

Chcete přestat kouřit? Zkuste Bicom optima

Je mnoho způsobů, jak přestat kouřit, ale málokterý zabere navždy. Zkuste terapeutický přístroj Bicom Optima

Foto: Profimedia.cz

Kouření je jednou z nejčastějších závislostí. Odhodit cigarety sám nedokáže téměř nikdo. Chce to pevnou vůli a odhodlání. Kromě elektronických cigaret existuje také terapeutický přístroj Bicom optima.

Moderní technologie, která pracuje na bázi elektromagnetického působení. Pří zákrocích proti nikotinovým závislostem je prokázaná osmdesáti procentní úspěšnost. S tímto zařízením se můžeme setkat převážně v Německu. Proces trvá celkem třicet minut a je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků.

Každý zájemce musí přinést nedopalek cigarety, který se vloží do detekční elektrody rehabilitačního přístroje Bicom optima. Následuje kompletní analýza, na jejímž základě přístroj vysílá zrcadlově obrácenou elektromagnetickou vlnu, která působí na chuťové buňky. Přístroj tak potlačuje tzv. nikotinový hlad.

Účinnost léčby je třeba následně podpořit svojí sebekázní a odpovědnosti. Zákrok neodstraní motorické reflexy - činnost, kterou si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření sám. Pří terapii se doporučuje odstranit zbylé cigarety, popelník a zapalovač. Na místa, kde byla chuť na cigaretu největší, je dobré umístit žvýkačky, oříšky nebo nealkoholické nápoje.

Protinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, ale mohou se výjimečně dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla tyto reakce - sucho v ústech, kovová chuť v ústech, slabší podrážděnost, pocení a mírná ospalost. Jde o krátkodobé projevy, které zmizí do dvou týdnů. Antinikotinový zákrok je možné absolvovat opakovaně. Jedna léčba stojí kolem jednoho tisíce korun. Studie prokazují úspěšnost sedm klientů z deseti.

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama