reklama

TopApps katalog aplikací pro iPhone a iPad je spuštený

TopApps.cz je nová platforma aplikací pro Iphone a Ipad

Foto: 9to5mac.com

Majitelé iPhonů a iPadů mají možnost hledat, stahovat aplikace i jejich recenze z nově spuštěné platformy TopApps.cz. 

Na ní lze snadno třídit, filtrovat a vybírat aplikace dohledatelné pro české majitele těchto přístrojů. Na webu www.topapps.cz je český popis, komentáře, recenze a diskuze k jednotlivým aplikacím. Měly by odpadat situace, kdy uživatel po stahování zjistí, že je vše nefunkční. Dobrým pomocníkem je hledání naslepo, kdy neznáme přesný název. K výsledku dopomůže znalost funkčnosti dané aplikace.

Ve spolupráci s Facebookem je možné sdílet a doporučovat. "Mezi hlavní konkurenční výhody tak patří intuitivní roztřídění a vyhledávání ", prozradil Jiří Pilař z TopApps.cz.

Aplikace jsou roztříděné do kategorií: cestování, foto a video, hry, hudba, knihy, medicína, nástroje, navigace, obchod, peníze, počasí, příručky, sociální sítě, sport vzdělávání, zábava, zdraví, fitness, zprávy a životní styl.

Je třeba zmínit, že se jedná o pouhé zprostředkování, kdy jsou veškeré aplikace uložené na serverech Apple Corporation. Také platby za nákup aplikace přijímá pouze tato společnost. Na TopApps.cz jsou ceny stejné jako na iTunes s tím rozdílem, že jsou k dispozici v české měně podle aktuálního kursu.   

Pazderka: Ruská propaganda přitvrzuje, jako novinář bych se v Moskvě necítil bezpečně | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama