reklama

Pravda a lež o hubnoucím čaji. Víme víc!

Chcete zhubnout? Chystáte se koupit redukční čaj? Podívejte se, jak to s hubnoucím čajem vlastně je!

Foto: Profimedia.cz

Každá žena by si přála vypít šálek hubnoucího čaje a do rána být alespoň o dva kilogramy lehčí. Redukční čaje jsou pouze výbornou pomůckou při hubnutí. Doplňují zdravou a pravidelnou stravu spolu s pohybem.

Spalování kalorií, dieta, hubnutí a formování postavy jsou otázky, které budeme řešit vždy. Každá chce být na dovolené v plavkách sexy a neodolatelná. Podívejte se, zda s tím pomohou hubnoucí čaje.

Hubnoucí nebo redukční čaj?

Hubnoucí i redukční čaje jsou to samé, jen nesou jiný název. Při hubnutí pomáhají, ale pouze jako doplněk nějakého procesu. Určitě nepočítejte s tím, že zhubnete 5 kilogramů jen pitím čaje. Čaje obsahují bylinky, které pomáhají zrychlovat práci metabolismu. A je známo, že rychlejší metabolismus lépe spaluje kalorie. Čaje obsahují i kofein, který zvýší krevní tlak a zrychlí činnost srdce a tím  opět podporuje energetický výdej.

Rychlý metabolismus

Celkový proces ale musíme podpořit pravidelnou zdravou stravou a hlavně kromě častého jídla, je třeba pravidelně pít a dodržovat pitný režim. Největší sílu mají čaje čerstvé a teplé. Stejně tak jsou kvalitnější čajové směsi sypané. Hubnoucí čaj podporuje trávení, zmírňuje pocit hladu. Krásně zlepšuje vylučování a hlavně zabraňuje zácpě.

Hubnoucí čaje obsahují kmín, kopřivu, šalvěj, břízu, smetanku, lípu nebo lékořici. Dejte si pozor, pokud trpíte srdečním nebo ledvinovým onemocněním. Některé bylinky se při zdravotních komplikacích nedoporučují.

Dejte pozor na to, co kupujete

Vyhněte se senně. Má velký projímavý účinek a tím vaše tělo ztrácí vodu. Pokud pijete delší dobu čaje se sennou, může dojít k poškození správné funkce střev.

Zkuste zelený čaj, který je ideální na snídani. Je antioxidační a chrání tělo před rakovinou. Obsahuje kofein a báječně nastartuje metabolismus a spaluje tuky. Bílý čaj naopak brání ukládání nových tukových buněk a obsahuje minerály. Maté, neboli čaj z lístků cesmíny je bohatý na vitamíny a minerály. Funguje proti hladu a detoxikuje organismus.

Dalším zázrakem je Rooibos, který snižuje hladinu krevního cukru a tlak. Spolehlivě zažene chuť na sladké. Posledním známým čajem je Pu-Erh. Jde o nejstarší čaj na světě. Obsahuje velké množství kofeinu a je přírodním antibiotikem. Zlepšuje trávení a zahání bolest hlavy. Vyberte si čaj dle chuti a dopřejte si malý rituál v podobě správného připravování čaje.

Odhalili jsme neodbornou terapii, čelíme sprosté kampani, říká režisérka Infiltrace | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama